ТОВ "ІК "ФОРТІС" - перша українська інжинірингова компанія, яка отримала нагороду "Вибір споживача-2020 року"

ТОВ "ІК "ФОРТІС" - перша українська інжинірингова компанія, яка отримала нагороду "Вибір споживача-2020 року"

Компанія спеціалізується на усіх видах інжинірінгових послуг та виконанні будівельних робіт.

За даними "Всеукраїнського галузево-аналітичного центру "ТОВ "ІК "ФОРТІС" стала лідером у діяльності в сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг консультування в цих сферах та отримала звання "Вибір споживача-2020".

"ІК "ФОРТІС" - молода компанія, яка була заснована у 2018 році, та вже зарекомендувала себе, як надійний виконавець робіт, у сфері інжинірингу. Компанія виконує роботи з розробки проектної документації, виконання служби замовника, проведення будівельного аудиту та здійснення технічного нагляду. Головна мета ТОВ "ІК " ФОРТІС" у нагляді за будівництвом – економія бюджету та часу Замовника, уникнення зриву термінів виконання робіт, забезпечення своєчасної здачі об’єкта в експлуатацію. 

У висококваліфікованій роботі компанії вже переконались більш, ніж 30 замовників, і це лише за 2 роки існування підприємства. Серед об’єктів, де проводить роботи "ІК "ФОРТІС" такі відомі організації, як державне підприємство "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа", ТОВ "Сівашенергопром" (будівництво вітряної електростанції потужністю 250 Мвт), КП "Київкінофільм", Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради, Курахівська міська рада, державне підприємство "Український державний центр радіочастот" та інші.
У надійності та якості виконаних робіт ТОВ "ІК " ФОРТІС" також переконались і міжнародні організації UNDP, UNISEF та UNOPS, контракти з якими, змушують не зупинятися на досягнутому, а лише рухатись уперед.

За підсумками 2020 року ТОВ "ІК "ФОРТІС" внесено до Реєстру надійних та інвестиційно - привабливих підприємств, за даними експертного аналізу галузі та підприємства. Виходячи з інформації, наданої "Всеукраїнським галузево-аналітичним центром", компанія "ФОРТІС" є надійною та рекомендованою до співпраці компанією у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг консультування в цих сферах.

Юридична адреса:  м. Київ, вул. Пирогова , буд. 2/37 

Адреса філії: Донецька обл.., м. Краматорськ, вул. Аероклубна, буд.1

e-mail: ik.fortis2018@gmail.com

тел.. : (050) 972-71-47, (099) 141-71-58

www.fortis-engineering.in.ua

Наступна публікація