Дизайн створює загальне враження про компанію та може сказати набагато більше, ніж написано в комерційній пропозиції.
Перед дизайнерами стоїть непросте завдання, адже потрібно зробити приміщення практичним і функціональним, і в той же час яскравим і привабливим, адже його візуальна складова грає не останню роль у продуктивній роботі всього колективу.
Офіс в стилі мінімалізм
Перш за все - це простір і лаконічність, нічого зайвого, максимум простору при мінімумі меблів. Слід продумати все до дрібниць, щоб нічого не відволікало від роботи.
Вимоги до меблів:
- Простота та функціональність;
- Зручні та місткі системи для зберігання документів і офісної всячини;
- Всі меблі повинні бути частиною інтер'єрної концепції і не привертати зайвої уваги.
Для офісу в стилі мінімалізм справжнім must have є природне світло, тому часто використовуються панорамні вікна, воно допомагає створити відчуття легкості.
Для підлоги, стін і стелі підходить світла гама, а от меблі повинні бути на кілька тонів темніше. Що стосується декору, то його в такому офісі майже немає.
Меблі для офісу в стилі модерн
Порівнюючи з попереднім напрямом, модерн є менш функціональним, але він надає приміщенню елегантності. Тут присутні витонченість, плавні лінії і природні візерунки.
У гамі кольорів присутні зелений, блакитний, сірий і бежевий, тобто всі кольори що зустрічаються в природі. З їх допомогою легко створити атмосферу спокою, сприятливу для робочого процесу.
Меблі мають свої особливості: закруглені кути, натуральні матеріали, ніяких геометричних форм і жорстких ліній.
Більш ніж доречні елементи декору, наприклад, картини, вази, панно, статуетки та горщики з рослинами. Але захоплюватися не варто, адже можна легко перевантажити офісний простір.
Стиль Hi-Tech для офісу
Стиль високих технологій має 4 відмінні риси: технології, функціональність, креатив, наявність хромованих і скляних поверхонь.
- Весь офіс, в основному, ділиться на робочі зони за допомогою мобільних перегородок;
- Столи мають криволінійну кутову форму;
- Сучасні анатомічні крісла.
Ергономіка робочого місця передусім - все необхідне завжди під рукою.
Техно-арт в офісі
Даний стиль характерний для сучасних компаній, які готові відходити від загальноприйнятих шаблонів.
- Груба обробка стін, найчастіше просто цегляна стіна, наявність металевих елементів;
- Акцент на яскравих, навіть кислотних кольорах;
- Приміщення витягнутої або навіть круглої форми;
- Нестандартні вікна і двері.
Великим плюсом буде наявність архітектурних елементів що спеціально обтяжують простір: колони, мансарди і багаторівневі стелі.
Офісні меблі в стилі лофт
Даний стель є дуже популярним серед компаній, де більшу частину співробітників складає молодь. Тут немає поділу на зони, суцільне просторе приміщення. Великі вікна і високі стелі - головні характерні риси лофту.
Це поєднання старого і нового, створюється враження недбалості і деякої "недобудованності". Офіс в стилі лофт має схожість з промисловим приміщенням: зовнішня електропроводка, стельові балки, цегляна кладка або бетонна стіна, відкрита вентиляція.
У меблювання також простежується симбіоз старого і сучасного, наприклад, дизайнерські меблі разом з предметами антикваріату.
Офіс в стилі лофт характерний для дизайн-бюро, IT-компаній, архітектурних студій і творчих об'єднань.
У кожному з перерахованих стилів головну роль грають меблі, вони повинні бути функціональними і відповідати дизайну. Придбати офісні меблі в широкому асортименті можна в інтернет-магазині MebShop.
Важливо, щоб дизайн офісу відповідав вектору діяльності компанії. Для тих, у кого в пріоритеті зручність, практичність і функціональність - хай-тек і мінімалізм. Тим, кому потрібно підкреслити свій статус, слід приділити увагу елегантності і обрати стиль модерн. А для молодих і сміливих організацій - лофт або техно-арт.