Тримайте хвилю або, що робити, щоб іти в ногу з часом

Тримайте хвилю або, що робити, щоб іти в ногу з часом

Прогрес набрав уже такої швидкості, що просто не знаєш, що робити, аби бути на одній хвилі зі світом.

Вільне володіння іноземними мовами є тією козирною картою, котра завжди відкриє двері сучасному українцю у світ передових знань і роботи своєї мрії. Які ж вони – прості поради для ефективного вивчення іноземних мов?

1. Помиляйтесь на здоровя!

Багато мовних експертів погоджуються з тим, що помилки у процесі вивчення іноземних мов –  нормальне явище, якого не варто соромитись. Навпаки: помилятись необхідно! Полюбіть свої помилки, оскільки саме вони стануть тією рушійною силою, яка змусить вас відкрити підручник.

2. Активно працюйте над базовим вокабуляром!

Достатньо часто можна почути активні дебати серед людей, які причетні до захоплюючого світу мультилінгвізму, скільки ж треба вивчити іноземних слів, щоб вільно заговорити? Є поширена думка, що для вільного спілкування людині необхідно знати 3000 – 4000 слів. Але це все – суха статистика, яка, на мій погляд, є нецікавою для сучасного прогресивного українця. Ви маєте постійно збільшувати свій вокабуляр. Звичайно, треба почати з повсякденних слів. Для цього я, професійний перекладач, раджу придбати візуальний словник іноземної мови, що дозволить вам ефективно вивчати іноземну мову через зорове сприйняття.

3. Постійно практикуйте вивчене!

Щоб іти в ногу з часом, життєво необхідно бути всесторонньо розвиненою особистістю. Спілкуйтесь у speaking clubs або з носіями мов через Skype на численних онлайн платформах, як, наприклад, Lingostan.com! Не витрачайте час дарма! Прочитали захоплюючу статтю про життя шерпів у підніжжя Евересту в National Geographic?! Поділіться цікавими фактами з вашими однодумцями (на іноземній мові, безперечно!)

4. Вчіть іноземні мови та тримайте мозок у тонусі!

Досить поширеною думкою серед українців є те, що іноземні мови можна вивчити виключно у молодому віці. Так, звичайно, доля правди в цьому є, оскільки з роками важче запам’ятовувати інформацію, проте життєво необхідно постійно тренувати свій мозок для того, щоб якомога пізніше зіштовхнутись з таким явищем, як деменція. Низка вчених по всьому світі, включаючи пана Томаса Бака з університету Едінбурга, довів, що білінгвальні учасники дослідження стикаються з такою проблемою як деменція на 4,5 років пізніше, ніж люди, які є монолінгвальними. Схожі результати демонструють вчені Еллен Біалісток, Крейк Фергюс та Морріс Фрідман у своїй праці «Bilingualism as a protection against the onset of symptoms of dementia», стверджуючи, що активне вивчення іноземних мов уповільнює розвиток синдрому Альцгеймера і, як наслідок, деменції, в середньому на 5,1 рік. Тож, приділяйте час вивченню іноземних мов, як мінімум, тричі на тиждень і ви побачите, яким натренованим стане ваш мозок!

Сьогодні світ – відкрита книга. Знання, котрі допоможуть вам бути досвідченою людиною та висококваліфікованим підприємцем, знаходяться від вас на відстані одного кліка!

Наступна публікація