Перейти до змісту
Труднощі, з якими зіткнуться школярі в 2020, - розбір експертів від IpopoKIDS

Труднощі, з якими зіткнуться школярі в 2020, - розбір експертів від IpopoKIDS

Наближається навчальний рік.

Експерти маркетплейса дитячих товарів IpopoKIDS розібралися у питанні - як полегшити процес навчання у вересні 2020? Для цього зібрали весь необхідний матеріал і розповіли про нововведення, підготовці школярів і про те, як донести дітям всю серйозність ситуації пов'язаної з COVID-19.

Адже невблаганно наближається навчальний рік. З новими правилами і обмеженнями. Дітям природно впадати у стрес після майже піврічної перерви, пов'язаної з карантином і дистанційним навчанням. Причому період адаптації торкнеться як молодшу, так і середню та старшу школу.

Труднощі

Режим. Серйозне випробування для школярів може початися ще до того, як вони дійдуть до порога школи. Вся справа в режимі сну і розпорядку денному. Вистачить тижня, щоб збитися із звичної колії. І ось вже діти встають з ліжка, коли втомлюються в ній валятися. У вересні таке задоволення недозволена розкіш. Тому психологи вже дають рекомендації з приводу того, як вводити графік дня без шкоди для здоров'я і психіки дитини.

Гіперактивність може зіграти злий жарт, особливо під час пандемії, коли заходи з дисципліни особливо посилилися. Але і тут є вихід із ситуації. Якщо не виходить заборонами і указами заспокоїти дитину, а частіше за все так і не виходить - треба його навчити посидючості. Подати - це можна в ігровій формі так, як уже відомий список ігор, які здатні утримати малюка на одному місці більше 40 хвилин.

Навчання. Одна справа не пам'ятати, яким буде наступний урок, а інша справа забути все, що викладали в минулому навчальному році. Мозок людини незалежно від віку запам'ятовує інформацію методом довгого повторення. Як показує досвід є певний час, коли школяр сприйнятливий до вивчення інформації. Головне, потрапити в ці часові рамки і регулярно повторювати вже пройдений матеріал.

діти реклама 2

Купівля шкільного приладдя

Не варто і батькам надмірно опікати дитину - брати всю відповідальність за вибір шкільного приладдя на себе. Учень повинен усвідомлювати, що скоро в школу і треба прощатися з сонячним літом для отримання нових знань. Тому складати список канцелярії і закуповуватися потрібно спільно.

Нові правила

Якщо до пандемії було досить дати повчання на кшталт: "веди себе добре, слухайся вчителя" - то зараз все інакше. Тепер потрібно навчити малюка заходам безпеки починаючи від указу не торкатися очей, носа і рота до правильного використання антисептиків.

Спроможність школяра головний інструмент для швидкої адаптації до нових умов. Адже батьків тепер не пропускатимуть далі порога школи, а значить дітям самим потрібно добиратися до роздягальні, щоб зняти куртку і знайти кабінет, де буде проводитися урок.

Залежно від того в якому віці школяр - батькам потрібно донести інформацію про COVID-19. Адже один і той же розмова по-різному вплине на першокласника і семикласника. Якщо для самих маленьких батьки мають непохитний авторитет, то для старших куди важливіше, що говорять однолітки і інтернет. Уміння батьків підлаштовуватись зіграє велику роль в тому чи дитина приділятиме належну увагу безпеці свого здоров'я.

Що робити?

Навчальний рік 2020 непростий час, але в наших силах підготувати школярів, щоб вони впевнено зробили крок в напрямок нових знань. Експерти маркетплейса IpopoKIDS з дитячих товарів виконали великий обсяг роботи, щоб зібрати саме ту інформацію, яка допоможе як батькам, так і учням в адаптації.

Бережіть себе і своїх дітей!

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин