Туреччина — гаряча і бажана країна

Дата публікації
Перегляди
29
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туреччина — гаряча і бажана країна

Для багатьох туристів Туреччина — це пляжний відпочинок, наповнені екскурсійні програми і бюджетний, але якісний шопінг в бутіках і магазинчиках.

Туреччина — це країна з давньою історією та культурою, де дивним чином переплітаються традиції Сходу і Заходу. Край привітних і добрих людей, які раді кожному туристу. Країна, де є на що подивитися і де можна по-максимуму розслабитися. Гарячі тури в Туреччину допоможуть вам бюджетно відпочити на кращих курортах цієї сонячної країни.

Прекрасний і звабливий Кемер

Однойменний курорт розташований в дивовижному місці, на самому стику стародавнього гірського масиву, покритого кедровими і сосновими лісами, де дика природа стикається з захопливим і яскравим морським узбережжям.

Тут розташована велика кількість готелів різної цінової категорії з чудовим сервісом. Одна група орієнтована на спокійний сімейний відпочинок, а інша — на нестримний молодіжний. Всі пляжі Кемера, як правило, усипані галькою, але деякі готелі самостійно насипають на узбережжі пісок.

З визначних пам'яток Кемера можна виділити древнє місто Фаселіс, Олімпос і вогненну гору Янатраш, де природні підземні кратери виривають на поверхню тонни палаючої лави. Також саме в Кемері знаходиться найдовша канатна дорога в Європі, а також безліч затишних і затишних містечок для розміреного і наповненого відпочинку.

Респектабельний і ставний Белек

Белек — це дивовижний 20-кілометровий піщаний пляж, де всюди знаходяться фешенебельні готелі й ресторани. Саме тут можна наповнити свою відпустку тихим і безмежним відпочинком, тишею і спокоєм.

Безліч готелів Белека укомплектовані СПА-центрами, гольф-клубами, а також хаммамами. Рівень місцевого сервісу — вище всіляких похвал і максимально задовольняє навіть найвишуканіші бажання та вимоги.

Древній і затишний Сіде

Даний курорт по праву вважається «музеєм під відкритим небом», так як в ньому безліч різноманітних архітектурних і культурних пам'яток, вивчати які можна цілими тижнями. До таких відносять храми Тихе і Фортуни, давньогрецький відкритий театр, місцевий акведук і храм бога Діоніса.

Ви ще сумніваєтеся, чи варто вирушити на відпочинок до Туреччини?

Ось вам пара захоплюючих фактів про відпочинок у цій країні:

·      Постійно вдосконалюваний сервіс у готелях.

·      Оновлення туристичної інфраструктури перед кожним новим сезоном.

·      Щорічні знижки і гарячі тури навіть в найбільш фешенебельні і дорогі готелі.

·      Велике число пам'яток у кожному туристичному регіоні.

·      Колоритна й унікальна місцева кухня та ціла спадщина оригінальних і чарівних традицій та звичаїв.

Однозначно варто відвідати Туреччину і з користю провести тут кожну хвилину свого відпочинку!

Дата публікації
Перегляди
29
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація