У цей сезон ми знову запрошуємо вас оселитися у готелі Iberostar Grand Hotel Portals Nous

Також цього літа ми хочемо від Iberostar щиро запросити вас оселитися в новому фантастичному, донині небаченому Iberostar Grand Hotel Portals Nous, сучасному 5* бутік-готелі у знаменитому містечку Портальс Ноус, який був відкритий минулого літа.

У вас є можливість в числі перших відвідувачів відчути розкішну пишність готелю, побалувати себе ультрасучасним інтер'єром і неповторною феєричної атмосферою. Наш готель був створений знаменитим голландським інтер'єрним дизайнером Марселем Вандерсом. Дозвольте собі цю прекрасну подію і зробіть вибір на користь зовсім іншого стилю, який виходить за межі всіх прийнятих стандартів — відкрийте для себе один з тематичних «люксів», наприклад Stargazer Suite, прикрашений камінням Сваровські, які представляють собою зоряне небо, або Naughty Suite для чуттєвої еротичної ночі.

Станьте першими відвідувачами Iberostar Grand Hotel Portals Nous Experience в чарівній місцевості Портальс і дозвольте себе побалувати усіма новинками, які на вас тут чекають.

Використовуйте цю можливість — забронюйте собі номер в елітному готелі на Майорці Iberostar Grand Hotel Portals Nous і насолодіться надзвичайними і незабутніми враженнями.

Наступна публікація