У Ecolines розповіли про плани на грудень

У Ecolines розповіли про плани на грудень

У грудні перевізник представить новий рейс — між Києвом і Вроцлавом.

Вже з 9 грудня 2017 року компанія започатковує новий рейс Київ — Вроцлав (Польща).

Дістатись до цього міста тепер буде можливо з таких міст України, як Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Житомир, Рівне, Дубно, Львів, Київ. Рейс буде курсувати щоденно за зручним графіком для кожного пасажира. Ціна квитка з Києва — 900 грн, з Вінниці — 900 грн, Умані — 1000 грн.

Під гаслом "Обирай свій шлях з Ecolines" компанія запропонувала в 2017 році велику кількість нових рейсів. Зокрема, до таких польских міст, як Познань, Свіноуйсьце, Щецин, Лодзь та сполучення Київ — Прага. А з ростом попиту серед українців на рейс до Праги Ecolines ще більше розширила його географію: тепер дістатись до Праги є можливість з таких міст України, як Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Житомир, Рівне, Дубно, Київ, Львів.

Щомісяця компанія проводить акційні пропозиції, які дають можливість кожному бажаючому подорожувати на автобусах Ecolines економно та комфортно. Свої акції компанія постійно анонсує на сайті, або на офіційній сторінці в Фейсбуці.

Довідка:

Компанія Ecolines — міжнародний автобусний перевізник, який щоденно виконує близько 9 рейсів з України в різні міста Європи, країни Балтії.

Контакти: 

ecolines.ua

Наступна публікація