У компанії Жарко внесли уточнення в репортаж про енергонезалежний будинок

У компанії Жарко внесли уточнення в репортаж про енергонезалежний будинок

Дослідження, які проводять спеціалісти підприємства в Україні та Канаді, дозволяють створювати прилади, що не мають аналогів у світі.

Керівник українсько-канадського підприємства Жарко Ірек Логазяк вніс деякі уточнення в недавній репортаж одного з украінських телеканалів про систему опалення нового пасивного приватного будинку в Івано-Франківську. Котедж, не підключений до мережі газопостачання, опалюється за допомогою каміна з водяним контуром Жарко AQUA. 

За словами керівника компанії, однією з ключових неточностей стало те, що основну опалювальну функцію в будинку нібито відіграє тепла підлога. Насправді воду для неї гріє камін "Жарко AQUA", який і є головним теплотворним приладом у приміщенні. 

Також журналісти телеканалу не згадали, що камінна топка розроблена й виконана компанією "Жарко", що особливо важливо, оскільки ці каміни є унікальними на ринку опалювального обладнання України. Жодна інша компанія в країні не виробляє подібного обладнання. 

Дослідження, які проводять фахівці підприємства в Україні й Канаді, дозволяють створювати прилади, які не мають аналогів у світі. В основі камінів лежать запатентовані в Канаді рішення "Жарко", протестовані в суворому кліматі. 

Камінні топки Жарко AQUA з водяним контуром вдало поєднують естетику живого вогню з ефективністю твердопаливного котла. Топки, призначені для систем відкритого і закритого типу, можуть служити як основним, так і додатковим теплотворним приладом в будинку. ККД енергоефективності досягає 80%. 

Для підтримки тепла в будинку каміни не працюють весь час. Їх завдання — нагріти воду, яка подається до спеціального накопичувального резервуару і потім поширюється по системі опалення. Нині каміни Жарко AQUA — найбільш потужні в світі серед побутових приладів даного класу, призначених для обігріву житлових будинків. 

Варто зазначити, що топки працюють у трьох режимах горіння. Режим "Магія вогню" дозволяє сформувати яскраві різноспрямовані язики полум'я. У режимі "Стандарт" вогонь інтенсивної яскравості рухається топкою вгору. "Піроліз" гарантує максимальну температуру при мінімальному горінні (практично тлінні) дров. 

В асортименті "Жарко" крім камінів із водяним контуром представлені також атмосферні моделі, печі для саун, камінопечі з можливістю приготування їжі, печі-барбекю, тандири, посуд для печей, необхідні аксесуари та комплектуючі. 

Довідка:

Керівник "Жарко" Ірек Логазяк має більш ніж двадцятирічний досвід розробки та виготовлення камінів і печей. Це дозволило йому створити компанію з високим рівнем довіри клієнтів і виробників з України, Європи і Канади. "Жарко" не тільки конструює і виробляє каміни, але і є партнером та популяризатором багатьох всесвітньо відомих марок. 

Контакти:

Київ, вул. Будіндустрії, 2 (ст. м. "Видубичі")

(044) 285-61-16

(095) 421-12-10

(096) 531-37-63

(093) 333-45-02

salonkievkamin@gmail.com

kiev-kamin.com.ua

Наступна публікація