У вересні Київ прийматиме фестиваль авторського кіно

У вересні Київ прийматиме фестиваль авторського кіно

У вересні Київ прийматиме фестиваль авторського кіно

Фото: ТСН.ua

Любителі авторських фільмів зможуть 9 і 10 вересня відвідати фестиваль авторського кіно, який буде приймати кінотеатр "Мультиплекс" в SkyMall.

У програму включено кінопоказ, виступи режисерів, церемонію нагородження та святковий фуршет.

Протягом двох днів глядачам покажуть документальні та художні кінокартини, розділені на жанри і категорії. "Драма", "фантастика", "анімація", "комедія", "бойовик", "жахи", "закордонне кіно" — все це можна буде переглянути в комфортних кінозалах, названих по прізвищах великих режисерів світу кіно: "Рене" і "Параджанов". Також цінителі кінематографії зможуть познайомитися з початківцями і досвідченими фільмейкерамі, обмінятися досвідом, оцінити студентські роботи майбутніх метрів жанру.

Фото: ТСН.ua

Організатори Київського кінофестивалю ставлять за мету підтримати кіномитців, надихнути їх на підкорення нових вершин кінематографії, оригінальні ідеї, нестандартні рішення. Сприяти тому, щоб творчість і фантазія сценаристів і режисерів продовжували радувати і дивувати поціновувачів кіномистецтва.

Виникнення і зміцнення нових зв'язків між фільмейкерамі, комунікація та обмін досвідом між кіноманами, розширення глядацького кругозору — всі ці завдання будуть вирішуватися в невимушеній обстановці протягом усього фестивалю.

Спеціально запрошені фахівці з "Фабрики мрій" — Голівуду — складуть суддівську колегію Кінофестивалю. Їх завдання — відзначити картини, дійсно видатні в своєму жанрі, виділити творчість режисерів, кінооператорів, сценаристів і вручити головну нагороду фестивалю "Кращий фільм". Крім самої нагороди творці "Кращого фільму" отримають спеціальні пропозиції з розповсюдження їх картини.

Глядачі, актори, фільмейкери і члени суддівської колегії відзначать кінець Київського кінофестивалю загальним фуршетом. Там вони зможуть привітати переможців номінацій, завести нові знайомства, поділитися враженнями від фестивалю та просто добре провести час проміж людей.

Фото: ТСН.ua

Контакти, час і місце проведення фестивалю

Київський кінофестиваль проходитиме 9-10 сентября 2017 року в двох залах (Рене, Параджанов) кінотеатру "Мультиплекс" торгово-розважального центру "SkyMall", вул. Генерала Ватутіна 2Т.

Координатор кінофестивалю — Антон Парфенюк.

Вебсайт кінофестивалю: http://en.kievfilmfestival.com.

Email: mail@kievfilmfestival.com.

Наступна публікація