У забудовника анонсували старт продажу таунхаусів Позітано Резіденс

Дата публікації
Перегляди
155
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У забудовника анонсували старт продажу таунхаусів Позітано Резіденс

ЖК Позітано Резиденс розташований в Ірпені.

Наші спеціалісти побували в офісі девелопера та отримали деякі деталі проекту, далі інтервью:

Доброго дня Артеме, ми минулого разу з вами бачились, коли ваш проект був номінований на кращий у своєму сегменті в 2019 році, з того часу ви вже побудували та розпочали загалом три проекти, в нас питання, як вам вдається бути таким продуктивним, ваш секрет?

- І вам доброго Олю, ну я не думаю, що ми супер продуктивні, але дійсно, рухаємось вперед великими кроками, ось зараз розпочинаємо новий ЖК Позітано Резіденс в Ірпені. А секрет простий, це наполеглива праця та сильна команда фахових людей довкола. 

Щодо вашого нового коттеджного містечка, який ви вже згадали, у серпні був медійний бум, журналісти навіть знімали сюжет, де ви також фігурували, можете прокоментувати?

- Якщо коротко: опинився не в той час, не в тому місці. А якщо вдаватись у деталі, то на носі вибори, розпочався "політичний сезон", ділянки які я придбав, знаходяться в дуже привабливому місці, і журналісти обрали мене, для війни проти діючої влади на місцях. Зняли, як я ріжу свої зелені насадження на своїй ділянці, і подали це, як "чорнуху". Або, я ще припускаю, що це конкуренти.

Зрозуміло. Ми бачили ваш новий проект таунхаусів і сказати, що привабливо - нічого не сказати. Як вам вдається робити такі цікаві проекти, де ви їх берете?

- Дякую за комплімент. Все криється у політиці моєї компанії, а вона проста - не будувати шаблонно, робити кожен проект неповторним серед моїх минулих проектів будівництва та будувати так, ніби я сам там буду жити. Споглядаючи на ці три принципи, працюю з новими, сучасними концепціями.

Чи ви б не могли виділити декілька маркерів, чому покупець має обрати ваш продукт?

- Я думаю, що я не повинен давати оцінку своїм ЖК, їм має дати оцінку покупець, люди. Я не вважаю, і ніколи цього не говорив, що будую краще всіх, або те що в мене найкращі проекти. Ні. Багато достойних девелоперів на ринку, багато цікавих житлових комплексів, поважаю багатьох із колег, але, оскільки я повністю самобутній підприємець, в мене є своє бачення, свої підходи та свої принципи, і найдуться люди, вже багато знайшлось, хто розділяє мої смаки та купують нерухомість від Kuchma Development. Думаю, що Positano Residence не буде останнім в списку покупця при обранні таунхауса в Ірпені.

Зрозуміло. Тоді ми зайдемо з іншої сторони, назвіть характеристики Позітано Резіденс, які мають бути цікавими покупцю?

- Одне з головніших - це локація. Земельні ділянки знаходяться в місці, де в Ірпені найдорожча ціна на землю, і тут не треба пояснювати чому, люди приїдуть і все зрозуміють. Також закритий тип, де кожен власник буде почувати себе ніби і у вирі подій, у розвиненому районі міста, але на закритій території з фото- та відеофіксацією, з автоматичними воротами на вїзд. Вигляд Позітано Резіденс буде дуже достойний, так як при будівництві огрожі та фасадів, буде використовуватись клінкерна цегла. Планування, виходячи з 90 м2, дуже практичне та перевірене часом. Також цікава архітектура, кількість сосен на ділянках і мабуть багато іншого, але це вже я забираю хліб у менеджерів із відділу продажу (ред. сміється).

Дякуємо вам Артеме, за короткий, але інформативний діалог. 

- Дякую і вам Олю.

Осадча Ольга

Дата публікації
Перегляди
155
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація