Uamagnit.com: Як вибрати неодимовий магніт?

Дата публікації
Перегляди
1015
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Uamagnit.com: Як вибрати неодимовий магніт?

Маючи потужну магнітну індукцію при малому розмірі, неодимові магніти набули широкого поширення в електротехніці, точному приладобудуванні і медицині.

Ймовірно, багато хто чув про подібне продукті космічної ери, як неодимовий магніт. Однак мало, то з нас замислюється про його склад і властивості, звертаючи увагу тільки на незвичайну назву і помітну рекламу.

Неодимовий магніт являє собою виріб на основі сплаву заліза, а також рідкоземельних елементів бору і неодиму. Завдяки складній технології виробництва, подібні магніти мають підвищену (в порівнянні зі звичайними) намагніченістю, яка убуває всього лише на 1-2% за 10 років служби.

Uamagnit.com: Як вибрати неодимовий магніт?

Ті, хто має потужну магнітну індукцію при малому розмірі, неодимові магніти набули широкого поширення в електротехніці, точному приладобудуванні і медицині. Вони також активно використовуються і в побутових цілях.

Неодимові магніти класифікують на:

• шайби;

• кільця;

• "прутки";

• пошукові з односторонньою робочою поверхнею

• пошукові з двосторонньої робочої поверхнею

• блоки з гачками

Магнітні неодимові кільця є відмінним подарунком, будучи експериментальним посібником і сувеніром одночасно. Невеликі за розміром кріплення і блоки відмінно підійдуть для пошуку дрібних металевих предметів. На особливу увагу заслуговує пошуковий магніт. Вони бувають різних форм і розмірів, але володіють колосальними магнітними властивостями. Сфера їх застосування вкрай широка - від збору металевого сміття і загублених запчастин під час оранки поля, до профілактичної очищення водойм і криниць.

Цікавий факт: неодимовий магніт втрачає всі свої магнітні властивості при нагріванні понад 80 ° C, що є плюсом при необхідності "екстреної" очищення від металевих предметів.

Бажаючи придбати сувенір або надійний інструмент для роботи, відвідайте сайт Uamagnit.com. У нас представлені вироби різних типів і потужності (виробництва Польщі) за доступними цінами. Для зв'язку з нами оформите заявку безпосередньо на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Дата публікації
Перегляди
1015
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація