Українська компанія Авеб номінована на Google Premier Partner Awards 2016

Українська компанія Авеб номінована на Google Premier Partner Awards 2016

Google Partners Accelerate #gpaccelerate — це захід, мета якого —визначити 200 найкращих партнерів Google за підсумками минулого року і зустрітися з керівниками компаній-партнерів, що перемогли.

Як проходив відбір 

Співробітники Google проаналізували роботу агентств-партнерів Європи, Близького Сходу і Африки (ЄБСА) та якість їхніх рекламних акаунтів. Так вони вибрали кращі агентства. Потім, щоб пройти в наступний етап, відібрані агентства повинні були написати свої найкращі кейси і представити їх на оцінку незалежної комісії. Вивчивши кейси, комісія сформувала шортлист з 200 претендентів на отримання премій у восьми номінаціях: https://events.withgoogle.com/premier-partner-awards/2016-shortlist/. При відборі кейсів враховували глибину аналітики, реалізовані рішення і результат, досягнутий клієнтом агентства. 

Хто пройшов 

З українських агентств до шортлисту потрапили тільки два. Київська компанія "Авеб" єдина з України отримала номінацію на Search Performance Award (за рекламу в пошуковій мережі). У номінації "Пошукова реклама" конкурс був найжорсткішим, оскільки на неї подавалися практично всі агентства-партнери з ЄБСА. У номінацію Display Performance Award (за рекламу в медійній мережі), крім "Авеб", потрапило ще одне українське агентство з Кременчука. 

Вибір переможця 

5 грудня в Дубліні відбудеться грандіозна церемонія нагородження Google Premier Partner Awards 2016, на якій з 200 найбільш успішних агентств будуть визначені кращі в номінаціях: 

  • Search Performance;
  • Video Performance;
  • Display Performance;
  • Mobile Performance;
  • Shopping Performance;
  • Outstanding Premier Partner Performance;
  • Best Client Story;
  • Highest Customer Satisfaction.

Коментар керівника відділу контекстної реклами "Авеб" Андрія Коломійця: "Бути клієнтом агентства зі статусом преміум-партнера Гугла — це вже перевага. Преміум-партнери отримують ексклюзивну підтримку від старшого менеджера Google, доступ до найбільш повного об'єму статистичних даних, ранні поновлення і доступ до бета-версій продуктів Google. Бути клієнтом агентства з топ 200 #gpaccelerate означає отримати максимально ефективну рекламну кампанію".

Прокомпанію"Авеб": 

Основні напрямки діяльності компанії — розкрутка сайтів та контекстна реклама. 

Контакти: 

Київ, Харківське шосе, 152

+38 (044) 538-01- 61

https://aweb.ua/

Наступна публікація