Український виробник натяжних стель 5 plus розповів про свої можливості

Український виробник натяжних стель 5 plus розповів про свої можливості

Детальну інформацію про послуги, продукцію і ціни можна дізнатися на офіційному сайті 5 plus.

Компанія 5 plus, виробник натяжних стель з України, опублікував на офіційному сайті 5plus.dp.ua детальну інформацію про послуги, що надаються, продукцію і ціни.

Для того, щоб спростити клієнтам вибір типу стелі, розробники компанії забезпечили всі пропозиції докладним описом і фотографіями. Це дає можливість самостійно визначитися з матеріалами і навіть розрахувати приблизну вартість замовлення.

Всі актуальні пропозиції представлені у вигляді зведеної таблиці з цінами, зазначенням складності і часу монтажу, геометрією, рейтингом матеріалів. Все це дає можливість оцінити вартість стелі ще до початку робіт.

5 plus пропонує прості, складні, об'ємні натяжні стелі, моделі з фотодруком, комбіновані варіанти. При бажанні на стелі можна за допомогою криволінійного шва поєднати кілька фактур і колірних рішень. В асортименті представлені перфоровані стелі, стелі з ефектом "ширяння", багаторівневі, напівпрозорі стелі і стелі, що імітують зоряне небо.

Сайт 5plus розроблений спеціально для того, щоб клієнт отримав максимально вичерпне уявлення про майбутнє стелі і чітко усвідомлював, куди будуть витрачені час і кошти на його виготовлення.

Контактна інформація:

Іван Миколайович Жеба

Дніпро, вул. Святослава Хороброго (колиш. Чкалова), 35

+38 (050) 420-10-07

Гаряча лінія:

0 (800) 21-75-87

Наступна публікація