УНЛ запустила офіційний сайт лотереї "Золотий Кубок"

УНЛ запустила офіційний сайт лотереї "Золотий Кубок"

Основна перевага "Золотого Кубку" онлайн – це приватність, доступність та зручність.

Лотерея "Золотий Кубок" тепер доступна онлайн за адресою в Інтернеті.

Основна перевага "Золотого Кубку" онлайн – це приватність, доступність та зручність. На сайті реалізована система безпечних платежів за допомогою банку Приват24, карт Visa, MasterCard та інших способів поповнення та виводу грошових коштів.

Сайт використовує захищене SSL з'єднання для забезпечення безпеки передачі даних.

Вже зараз для користувачів сайту доступні улюблені і добре знайомі лотерейні ігри "Золотого Кубку". А найближчим часом буде додано багато нових і ексклюзивних функцій, доступних тільки на офіційному сайті.

Про УНЛ

Підприємство "Українська Національна Лотерея" (УНЛ) було засновано в 1997 році з метою отримання грошових коштів, які були б спрямовані на покращення життєвого рівня всіх прошарків суспільства.

УНЛ входить до складу Європейської асоціації державних і тото лотерей, а також ініціювало процедуру вступу до Всесвітньої лотерейної асоціації. УНЛ є стратегічним партнером в Україні світового лідера лотерейної галузі – американської компанії GTECH (IGT). Обладнання та технічні рішення GTECH (IGT), які використовує УНЛ, відповідають стандартам Всесвітньої асоціації по надійності лотерейної системи та прозорості обліку транзакцій.

Підприємство має Ліцензію Міністерства фінансів України AВ№446756 від 02.09.2013.

Наступна публікація