В Іллічівському порту показали успіхи своєї роботи і готові до міжнародного аудиту

Дата публікації
Перегляди
361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Іллічівському порту показали успіхи своєї роботи і готові до міжнародного аудиту

Станом на сьогодні підприємство вийшло на друге місце в Україні / Фото: Іллічівський морський порт

За словами колективу, за час діючого керівництва порт перетворився зі збиткового підприємства у прибуткове.

Заява голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про незадовільну роботу Іллічівського морського порту (ІМТП) і його директора Юрія Крука не відповідає дійсності.

Таку заяву опублікувала прес-служба підприємства.

Як повідомляється, Іллічівський порт за час керівництва Крука перетворився зі збиткового підприємства на прибуткове, демонструючи хорошу динаміку розвитку.

У якості доказів наведені фінансові показники порту 2013 року.

Автори звернення заявили, що станом на сьогодні підприємство вийшло на друге місце в Україні. Для цього, як йдеться у зверненні, керівництво ІМТП розірвало невигідні договори і переглянуло тарифну політику.

"Після всього комплексу вжитих заходів порт, нарешті, перетворився у серйозного конкурента для потужних приватних стивідорних компаній, деякі з яких і оголосили війну за крісло директора порту", - стверджують у ІМТП.

При цьому ініціатори заяви стверджують, що три приватні стивідорні компанії надали Саакашвілі недостовірну інформацію про результати роботи порту, яка і була озвучена на прес-конференції.

Також на підприємстві впевнені, що конфлікт намагаються створити і тим, що зараховують директора Крука до зв'язків із бізнесменом Ігорем Коломойським.

У заяві повідомляється, що колектив і керівництво порту готові до проведення міжнародного аудиту.

Нагадаємо, в Іллічівському порту назрів конфлікт - там намагаються позбавитися від приватної компанії, яка працює на території державного стратегічного підприємства. Керівник порту Юрій Крук говорить, що через цю компанію постійно терплять збитки. Крайні суди були на боці державного підприємства. За словами працівників порту, у них є інформація, що директора, який пішов у суд відстояти інтереси державного підприємства, хочуть зняти.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Дата публікації
Перегляди
361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація