Великий вибір дверей в Україні від компанії Market Dveri

Дата публікації
Перегляди
357
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Великий вибір дверей в Україні від компанії Market Dveri

Фото: ТСН.ua

Сайт компанії працює цілодобово і готовий приймати і обробляти заявки в будь-який зручний для клієнта час.

Інтернет-магазин "Маркет-Двері" пропонує широкий асортимент дверей, фурнітури та іншої продукції для благоустрою будинку, квартири. У каталозі представлені вироби найвідоміших виробників вхідних і міжкімнатних дверей, зручних дверних ручок, надійних замків. Зручна система пошуку товару дозволяє швидко знайти продукцію, що відповідає всім вимогам замовника.

Переваги співпраці з компанією:

  1. Величезний асортимент якісної продукції, що перевищує 10 тис. Унікальних моделей.

  2. Завдяки високому рівню обслуговування кожен клієнт отримує професійну допомогу у виборі товару, який буде підібраний відповідно до розміру бюджету та побажаннями замовника.

  3. Виконання точних вимірів з використанням професійного інструменту, завдяки якому виключається можливість виникнення проблем у процесі установки коробки і полотна.

  4. Доставка продукції в зручний для замовника час.

  5. Швидке оформлення замовлень і мінімальні терміни монтажу.

  6. Гарантія якості продукції та дворічні безкоштовне обслуговування встановленої конструкції.

  7. Кілька видів декоративного оздоблення полотна, включаючи матеріали, що забезпечують антивандальний захист.

Сайт компанії працює цілодобово і готовий приймати і обробляти заявки в будь-який зручний для клієнта час. Отримати консультацію користувач може за допомогою онлайн-чату, по телефону або електронній пошті. Після вибору моделі двері за допомогою онлайн-форми надсилайте заявку на виклик замірника, який буде на місці установки в обумовлений час.

З моменту подачі заявки до монтажу конструкції проходить не більше 7 днів. В основному клієнт приймає результат роботи вже через 1-2 дні після покупки. Будь-які проблеми, які можуть виникнути в процесі доставки, підйому на поверх, установки двері, вирішують співробітники інтернет-магазину за свій рахунок. Клієнт платить тільки за якісний результат.

Дата публікації
Перегляди
357
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація