Весілля в Данії — швидко і практично

Весілля в Данії — швидко і практично

Сьогодні все більше молодих людей їдуть вчитися або працювати в країни Євросоюзу.

Мабуть, найпопулярнішою країною для молоді є Німеччина. Багато, переїхавши, вступають там у шлюб, створюють сім'ю. Однак зробити це іноземним громадянам не так просто.

Знаменита німецька бюрократична машина змушує все більше німців та іноземних громадян, які проживають в Німеччині, реєструвати свій шлюб в сусідній Данії, де шлюбне законодавство сьогодні максимально ліберальне в Європі, коли справа стосується нетрадиційної або мультинаціональної сім'ї. Навіть німецькі юристи рекомендують своїм клієнтам-співвітчизникам укладати шлюб з іноземними підданими не в Німеччині, а на території Датського Королівства, де цей процес простіший і швидший.

Популярність датського весільного сервісу з кожним роком тільки зростає. Високий попит на послугу підтверджує всезнаючий Google, який видає відразу кілька десятків рекламних статей і оголошень у відповідь на набрані в пошуковику слова «шлюб у Данії», причому на різних європейських мовах. Перевагу реєстрації сім'ї в датському РАГСі цінують практичні люди, для яких важливо заощадити час. А також ті, хто бажає якомога швидше отримати посвідку на проживання на території Німеччини або іншої країни Євросоюзу.

У туристичному бізнесі навіть з'явилася нова галузь, що спеціалізується на укладенні шлюбу в Данії. «Експрес-весілля», «Весілля за 24 години» або «Бліц-весілля» — ось найпопулярніші запити від клієнтів, каже Лайф Боссен з агентства Bossen Heiratsagentur, що допомагає нареченим з усієї Європи швидко зареєструвати шлюб в Данії — https : //daenemarkheiraten.de/ru/.

І в 2018 році, за словами пана Боссена, весіль серед іноземців в Данії буде ще більше. Зростання викликане підвищеним попитом, особливо серед жителів Німеччини. Бюрократія їх рідної країни в деяких випадках помітно віддаляє момент отримання дозволу на шлюб. Процес затягується на кілька місяців, буває на рік. Вкрай гостро проблема термінів стоїть перед майбутнім подружжям, якщо один з них іноземець.

Для цих людей вигода по-датському полягає в максимально коротких термінах і в мінімальній кількості документів для отримання свідоцтва про шлюб. Датське свідоцтво буде легітимним на території будь-якої держави, незважаючи на те, що оформлялося воно в чужій країні, навіть якщо обидва з подружжя не її громадяни. До того ж, в Данії дозволено офіційно реєструвати сім'ю одностатевим подружжям.

На відміну від довгого і заплутаного переліку документів, що вимагають німецькі чиновники, датські РАГСи обов'язково просять тільки дві довідки, не рахуючи паспорта і заяви. Всі копії з мовними перекладами спочатку відправляються інтернет-поштою. Оригінали подаються в ратушу за кілька годин до весілля, що значно економить приїжджим час. За допомогою спеціалізованого агентства на весь весільний захід у нареченого і нареченої іноді йде 24 години разом з трансфером через кордон і назад.

Наступна публікація