Весняна подорож до моря: для романтиків і не тільки Реклама

Весняна подорож до моря: для романтиків і не тільки

Найширша база одеської подобової нерухомості — понад 1800 об'єктів оренди — зібрана на сайті Dobovo.com. Вона поповнюється щодня реєструються нові власники, додаються квартири, хостели, кімнати, апартаменти.

Курортний сезон в Одесі починається в квітні-травні. Але в'їздний потік стає активнішим вже в березні. Туристи їдуть в південну столицю за фестивальними веселощами, весняною романтикою, неповторним одеським колоритом. Подобова оренда квартир в Одесі біля моря на початку весни радує цінами і широтою вибору варіантів. Про тенденції та фактори одеського ринку короткострокової оренди житла розповідають експерти служби онлайн-бронювання "Добово".

Весна в Одесі: від вокально-танцювальних фестивалів до параду клоунів

З кожним роком весна в Одесі стає все більш насиченою цікавими і неординарними подіями. Заходи, які стали традиційними, проходять з великим розмахом і обростають новими традиціями.

У 2017 році одесити змогли втиснути в березень кілька мультижанровых фестивалів (Котофест "Живи-відчувай!", "Посміхаючись Дюку", "Одеса зустрічає друзів"), фестиваль "Наш Утьосов", Міжнародний фестиваль клоунів "Комедіада" та багато інших подій.

Романтика весняної Одеси: найкращі місця для прогулянок удвох

Головні одеські пам'ятки сконцентровані в центрі — в Приморському районі. Це відомі Потьомкінські сходи і пам'ятник Дюку, не менш знамениті Приморський бульвар і вулиця Дерибасівська. Тут знаходяться красиві зразки архітектури — Одеський національний академічний театр опери та балету, Одеська обласна філармонія, Шахський і Воронцовський палаци, будинок Руссова, Міська Дума, Будинок-стіна.

Вимощені бруківкою і обсаджені деревами одеські вулиці навесні надзвичайно красиві. За яскравими вивісками магазинів і кафе заховані колоритні одеські дворики. Кожен з них — унікальний архітектурний ансамбль. У них збереглися ліпнина, барельєфи, скульптури, різьблені двері парадних, дерев'яні сходи і багато цікавих елементів, які можна зустріти тільки в Одесі.

Зняти квартиру біля моря в березні: ціни та пропозиції Одеси

Про популярність відпочинку біля моря на самому початку весни свідчить необхідність подобового житла. Так, за даними онлайн-сервіс подобової оренди "Добово" (http://www.dobovo.com/ru/) на перші дати березня в Одесі заброньовано понад 40 % квартир, розташованих біля моря. Мінімальна ціна — 460 грн/добу. За ці гроші можна розраховувати на 1-кімнатну квартиру на Аркадії або компактну студіо на околиці Одеси з окремим двориком.

Такі ціни — не виняток. У середньому, зняти квартиру біля моря в Одесі в березні можна за 500 грн/доба. У квітні ціни починають потроху зростати, а вже до середини місяця підвищуються на 10-12 %.

Найширша база одеської подобової нерухомості — понад 1800 об'єктів оренди — зібрана на сайті Dobovo.com. Вона поповнюється щодня реєструються нові власники, додаються квартири, хостели, кімнати, квартира. Тут часто бувають дуже вигідні варіанти. Оскільки житло пропонують самі господарі без участі посередників, ціни мінімальні. До бронювання можна зв'язатися з власником через сайт: уточнити нюанси, обумовити додаткові послуги і поторгуватися.

Наступна публікація