"Вибір Країни" 2020 продовжує відзначати найкращі підприємства України

Дата публікації
Перегляди
986
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вибір Країни" 2020 продовжує відзначати найкращі підприємства України

Аналітики щорічного національного рейтингу "Вибір Країни" підводять підсумки по більше ніж 150 категоріях діяльності на національному та регіональному рівні.

Цьогоріч серед організацій, які показали найвищі результати у своїх категоріях діяльності, – "ХК "Київміськбуд", "М’ясокомбінат "Ятрань", "КЮЗ", АТ "ТАСКОМБАНК", "Укртрансміст", Одеський Національний Морський Університет, "СІРІУС" та інші.

Церемонія нагородження переможців "Вибір Країни" 2020 та обговорення проривних бізнес-стратегій і ефективного мислення для 2021 року відбудуться в Києві 17 грудня. 

Премію "Вибір Країни" традиційно отримає лише одна компанія в кожній номінації. Разом із аналізом даних Держкомстату за вибіркою по КВЕД, команда, зайнята у складанні рейтингу, проводить щоквартальне дослідження по 49 відкритих джерелах, розраховуючи індекси FinScore та MarketScore.

Для визначення переможців застосовується комплексна модель, яка охоплює аналіз фінансових показників діяльності та ринкової позиції підприємства у динаміці.

Метою премії "Вибір Країни" є сприяння розвитку українських підприємств. В основі рейтингу – ефективність менеджменту компанії, завдяки якій досягнення високих результатів стало можливим. "Вибір Країни" також відображає настрої споживачів – через показники продажів продукції та впізнаваності бренду на ринку.

Дізнатися докладніше про метод оцінювання, перевірити свою компанію на присутність у номінації "Вибір Країни" 2020 можна на офіційному сайті премії: https://award.com.ua/.  
 

Дата публікації
Перегляди
986
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація