Вибираємо фотоепілятор: корисні хитрощі

Вибираємо фотоепілятор: корисні хитрощі

Хочете забути про проблему врослого волосся, порізів і роздратування після депіляції? Тоді замініть вашу звичайну бритву та неприємний шугаринг на фотоепілятор.

Дія інноваційного приладу базується на високо імпульсному світлі (фототермоліз), який руйнує меланін — основу будь-якої рослинності. Точкові спалахи знищують структуру темних волосків, а також пригнічують волосяну цибулину. Результат - швидка і безболісна депіляція в будь-якій зоні і уповільнення подальшого росту небажаних волосків.

Переваги фотоепіляції

Фотоепілятормає низку безсумнівних переваг:

●     Ніяких неприємних відчуттів. Під час процедури ви не відчуєте болю, дискомфорту та свербіння.

●     Миттєвий ефект. Щоб обробити обидві ноги, потрібно витратити всього 3-5 хвилин.

●     Бездоганна гладкість. З фотоепілятором можна забути про пропущені волоски і вросле волосся. Також на шкірі не буде подразнень і почервонінь.

●     Довгостроковий результат. Одна процедура фототермолізу зупиняє ріст волосся мінімум на 2 тижні.

●     Накопичувальний ефект. З кожною процедурою волосяні цибулини стають все менш життєздатними. Чим довше Ви користуєтеся епілятором, тим вищий шанс повного позбавлення від волосся на ногах.

●     Простота і безпека. З процедурою депіляції впорається навіть новачок, а сам процес не несе ніяких ризиків для здоров'я (неможливо поранитися або обпектися).

В результаті фотоепіляції Ви отримуєте чисту, ніжну та на дотик як шовк шкіру. Ніяких подряпин, почервоніння та недобритих волосків.

Тепер давайте розберемося, як вибрати епілятор відповідно до своїх потреб.

Вибір: лайфхаки

В першу чергу дивимося на кількість насадок. Крім стандартної - для тіла, в набір можуть входити насадки для депіляції обличчя і зони бікіні. Кожна з них розширює функціонал приладу, і розроблена з урахуванням особливостей шкірного покриву в певній зоні. Уточніть розмір зони дії насадок: чим більше цей показник, тим більший простір «захопить» епілятор за раз.

Кількість спалахів лампи говорить про те, наскільки застосувань вистачає ресурсу фотоепілятора, а також свідчить про потужність приладу. Віддайте перевагу "золотій середині", орієнтуючись на густоту волосків і бажаний результат. Плюсом стане можливість міняти лампи: так вам не доведеться купувати новий епілятор після закінчення ресурсу, що економічно невигідно.

Зверніть увагу на тип живлення:

●     епілятори на акумуляторах можна брати з собою і використовувати в будь-якому місці, головне - не забути вчасно зарядити батарею;

●     мережеві моделі прив'язані до розетки, зате вони ніколи не розряджаються в невідповідний момент.

Плюсом стане наявність додаткових функцій:

●     датчик визначення типу шкіри підлаштовує роботу приладу під ваші особливості;

●     захист від дітей і випадкового спалаху попереджає незаплановане включення епілятора;

●     УФ-фільтр для захисту шкіри мінімізує шкідливий вплив ультрафіолетових променів.

Де купити?

Рекомендуємо вибрати фотоепілятор на Алло. Тут представлений великий вибір популярних моделей перевірених брендів за низькими цінами. Прилади мають сертифікати якості та гарантійні талони, що підтверджує їх оригінальність. Поспішайте за вдалими покупками!

Наступна публікація