Відеознайомств з лікарями на Doc.ua — новий крок у виборі доктора

Відеознайомств з лікарями на Doc.ua — новий крок у виборі доктора

Фото: ТСН.ua

У базі сервісу Doc.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відеовізитки про лікарів!

Відеознайомство з лікарями на Doc.ua

Взаємовідносини лікаря і пацієнта багатогранні і непрості. Добре, що на сайтах сучасних клінік фахівці представлені фотографіями і анотаціями, що характеризують їх можливості! Але навіть найякісніше фото і, тим більше, сухий перелік регалій і досягнень не дають уявлення, очікуваного пацієнтом від людини, якій він довірить своє здоров'я.

Інша справа, коли користуючись базою сервісу Doc.ua, кожен зможе не просто побачити обличчя свого потенційного лікаря, а й подивитися невеликий відеоролик, трохи глибше розкриває його особистість. У кожної людини свої індивідуальні критерії, на підставі яких він розуміє: з цим лікарем мені буде комфортно, а з якими — ні.

Фото: ТСН.ua

Переваги сервісу

Комусь підійде молодий, впевнений в собі медик, що швидко приймає рішення і блискавично ставить свій безпомилковий небагатослівний діагноз. Іншим знадобиться від лікаря спокійна неквапливість і докладні роз'яснення з приводу всіх етапів лікування.

На щастя, сьогодні кожен пацієнт може заздалегідь подивитися каталог лікарів і зіставити свої підсвідомі вимоги з особистістю лікаря; такі можливості відео візитки. І чим повнішим буде матеріал, тим простіше пацієнту буде прийняти рішення.

Прикро, коли після чергового прийому хворий знаходиться у владі сумнівів і не впевнений у доцільності лікування. Побачивши фахівця заздалегідь в ролику, кожен легко вирішить, чи в змозі він довіритися цьому доктору, чи варто йти на прийом або краще пошукати іншого фахівця.

Психолог "Клініки вихідного дня" Олеся Мазур вважає, що такі важливі дрібниці, як темп мови, простота та дохідливість викладу інформації, вміння ставити запитання і відсутність психологічного тиску з боку доктора, добре видно і чітко сприймаються пацієнтом, і кожен в змозі оцінити плідність майбутньої консультації, ступінь майбутнього комфорту від спілкування з лікарем.

Таке "попереднє знайомство" конструктивно: якщо хворий знаходиться в стані стресу, для нього особливо важлива можливість вибору того, кому він зможе довіритися і хто його повністю влаштує і як фахівець в даній області, і як психологічно сумісна особистість. Своєрідна профілактика конфліктів несумісності буде дозволена, і кожен доктор знайде свою аудиторію.

Для довідки

Онлайн-сервіс пошуку докторів і записи на прийом Doc.ua був запущений в 2014 році. Сьогодні він плідно функціонує в 21 місті України. У базі представлено близько 300 діагностичних центрів 1000 клінік, і 50 лабораторій. Відеовізитки залишили 6400 лікарів 70 різних спеціальностей. Сервіс безкоштовний для користувачів. Згідно з дослідженнями, кожен день до нього звертаються близько 2 000 пацієнтів.

Наступна публікація