Визначено "Компанію Року 2020" серед ломбардів Пресреліз

Визначено "Компанію Року 2020" серед ломбардів

Мережа працює на українському ринку вже 22 роки.

Переможцем у номінації "Компанію Року 2020" стала мережа ломбардів "БЛАГО". Організатори номінації, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр,  зазначають, що перемога у конкурсі свідчить про високий рівень послуг та про лідерство компанії на ринку. 

"Номінація підтверджує, що мережа ломбардів "БЛАГО" є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує найякісніші послуги. Присвоюючи цій компанії відзнаку ми аналізували  надійність та інвестиційну привабливість підприємства", – заявили у компанії-організаторі відзнаки.

У фінустанові прокоментували отримання престижної нагороди, зазначивши, що у компанії будуть і надалі прагнути самовдосконалюватись задля максимально ефективної роботи.

"Для нас ця відзнака – це в першу чергу величезна честь та неабияка відповідальність. Отримавши нагороду "Компанію Року 2020" ми самі собі задали планку, стандарт надання послуг, який ми прагнемо тільки покращувати", –  підкреслили у пресслужбі фінансової компанії "БЛАГО".

В установі також відзначили, що не планують зупинятись на досягнутому.

"Ми не будемо спочивати на лаврах. Це не про "БЛАГО", про нас – працювати ще дужче, ще ретельніше та старанніше", – підсумували представники компанії

Зазначимо, що мережа ломбардів "БЛАГО" працює на вітчизняному ринку вже 22 роки та включає в себе 328 відділень у 111 містах. Клієнтами компанії стали вже понад три мільйони українців.

Наступна публікація