Визнання за гідну працю

Визнання за гідну працю

Вже 23 роки, як щодня радує покупця своїми новинками і сервісом: UA-PLASTIC.COM.UA.

Ми вже звикли до того, що наше життя з року в рік змінюється, відповідаючи викликам нової реальності. Ніщо насправді не виявляється настільки захоплюючим і привабливим, як власна ділова активність, і роблять її – підприємці, люди неабиякі, які розуміють, що не можна сидіти і чекати кращого, а потрібно самим його створювати.

Підприємництво – захоплююча практична діяльність, яка починається з ідеї, рухається людьми з вольовим характером, які вміло перетворюють її в успішну справу. 

В 1997 році, саме тоді у засновника компанії Петра Петровича, виникла ідея поліпшення сервісу продажів: "Жителі України – гідні кращого!". Реалізація даної ідеї призвела до створення ФОП Каптєлов ПП, який вміло втілив задум в успішну справу. Згодом сумлінне виконання зобов’язань перед клієнтами, гарна якість послуг, збільшення оборотів ФОП, створення додаткових робочих місць виводить ідею на істинно новий рівень: до зростання, розширення і створення нової організаційно-правової форми ведення діяльності, відкриття компанії – ТОВ "Пластика ПП": UA-PLASTIC.COM.UA.

"Кращий вибір товарів для дому за асортиментом і ціною в даний час" - став девізом компанії, а на сьогоднішній день – це одна з формул  успіху адміністрації та колективу підприємства Пластика ПП. За роки роботи компанія не тільки досконало вивчила особливості національного ринку, але і здобула великий досвід швидко відповідати на його потреби. 

За час роботи, компанія змогла продемонструвати свій потенціал і створити той самий фундамент, що дозволяє впевнено заявляти постійним і потенціальним клієнтам про власний професіоналізм. 

Організація підтверджує свою репутацію якістю послуг і надійністю фінансових показників компанії. Будучи високо клієнтоорієнтованими, уважними до своїх замовників і партнерів, досягнуті результати сьогоднішнього дня були зафіксовані Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва і відзначені в Національній номінації "ВИБІР СПОЖИВАЧА – 2019". Дослідження фінансових показників свідчать про позитивну динаміку в розвитку підприємства, а щоденна наполеглива праця дозволила ТОВ "ПЛАСТИКА ПП" увійти до Реєстру "Кращих постачальників товарів і послуг", згідно КВЕД: 46.49 "Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення". 

В колекції компанії товари від 70 заводів України. Офіційні дилери ТОВ Алеан, ПП Еталон, ТМ Файна Земля, ТОВ ММ Пласт, ТОВ Тосако, ТОВ Ал-Пластик, ВАТ Гемопласт, ТОВ Консенсус, ТОВ Пласт-Бак, ТОВ Європласт, ТОВ Грін Гровз Трейдинг (тм PEATFIELD), ПП Полімер-Гарант. Імпорт представлений підприємствами Молдови (ТМ SANTINO), Білорусії (ТМ BEROSSI), Польщі (ТМ KONEX, ТМ PROSPERPPLAST), Туреччини (ТМ DOGUS, ТМ ELIF PLASTIC, ТМ TUPEX, ТМ ZAMBAC PLASTIC), Китаю. Спільне виробництво ПП світ Пластика. 

Система ефективного управління дозволяє досягти високого рівня сервісу, а багаторічні напрацювання – забезпечують стабільні поставки і конкурентні ціни на ринку. Клієнтами компанії є дистриб’ютори, мережеві магазини, роздрібні торгові точки, приватні особи. Географія поставок товарів "Пластика ПП" в основному охоплює: Дніпропетровську, Кіровоградську, Миколаївську, Херсонську, Вінницьку та Полтавські області, але не обмежується цим, адже компанія готова доставити Ваше замовлення в будь-який куточок нашої країни. 

Компанія ТОВ "ПЛАСТИКА ПП" завжди відкрита для конструктивного діалогу, спрямованого на довгострокові  і взаємовигідні партнерські відносини. 

З Повагою, колектив  ТОВ "ПЛАСТИКА ПП"

Email: plasticapp@ukr.net; 

Tel.: +380679510087

Наступна публікація