Work Garant - можливість знайти роботу в Польщі з подальшим працевлаштуванням

Work Garant - можливість знайти роботу в Польщі з подальшим працевлаштуванням

Work Garant - компанія, що пропонує жителям України широкі можливості в області влаштування на роботу в Польщі і оформленні всієї необхідної для цього документації.

Громадянам відкривається доступ не тільки до цієї держави Європи, а й в інших країнах Шенгенської угоди. Компанія функціонує в повній відповідності з українським законодавством і законами країни, куди працевлаштовується громадянин, тому робота в Польщі повністю легальна.

Переваги і спеціалізація

Спеціалізація компанії в області пошуку роботи і подальшого влаштування за кордоном включає в себе:

  • консультації професійних фахівців
  • надання доступу до актуальних вакансіях в Польщі,
  • укладення угоди з роботодавцем,
  • надання всіх відомостей і курирування протягом усього процесу влаштування на роботу,
  • формування відповідного пакету документів,
  • надання всіх даних про вакансії, включаючи реальний розмір заробітку, обов'язки, місце проживання, витрати і так далі,
  • підтримку після прибуття до Польщі для подолання скрутних ситуацій.

Клієнтами компанії є величезна кількість українців, і воно безперервно зростає. Це пояснюється не тільки прозорістю, чесністю і ефективністю діяльності Work Garant, але і кризовою ситуацією, яка в останні роки склалася в країні і змушує громадян вирушати на заробітки за кордон.

Особливості працевлаштування в Польщі

На офіційному сайті Work Garant кожен зареєстрований користувач - громадянин України може переглядати вакансії в Польщі і вибирати привабливі для себе варіанти. Після того як вакансія підібрана, слід звернутися до менеджера компанії (скориставшись контактною інформацією), щоб отримати наступну кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо працевлаштування в країні. При цьому не доведеться турбуватися про безпеку: всі роботодавці проходять ретельну перевірку, а обіцяна оплата праці відповідає дійсності.

Наступна публікація