Як шикарно меблювати будинок без дизайнера?

Як шикарно меблювати будинок без дизайнера?

Якщо ви вирішили самі робити інтер'єр вашої квартири, то найпростіший спосіб - це знайти на сайтах дизайнерів інтер'єр, який вам сподобався і адаптувати під своє приміщення і свій бюджет.

Наш будинок - наша фортеця. Важко не погодитися з цим твердженням, адже для кожної людини його будинок є його власним світом, де він відпочиває, працює, зустрічає гостей, проводить час з сім'єю або просто закривається від суспільства, прагнучи до спокою, тиші і єдності. Все це він робить тоді, коли йому це потрібно, тим самим забезпечуючи комфорт проживання в цьому непростому всесвіті.

Сучасний, стильний, затишний, комфортний - про такий будинок мріє кожен українець. Стикаючись з питанням ремонту і облаштування житла, багато людей впадає в ступор від кількості завдань. Але ж гарний колір стін, стелі, модне покриття для підлоги, стильний кахель не забезпечують комфорт і затишок в квартирі. Головний фактор, що впливає на теплоту атмосфери - меблі. Саме від особливостей меблювання залежить сприйняття приміщення, його улаштованість і затишок. Вірний спосіб правильного облаштування житла - звернутися за допомогою до фахівця, тобто дизайнера. В послуги дизайнера інтер'єру входить не тільки розстановка меблів і підбір колірної гами (стилю) приміщення, але і допомога в архітектурних і будівельних питаннях. Кваліфікований фахівець повинен розбиратися в будівельних матеріалах, особливостях внутрішньої обробки приміщень, мати хороший художній смак, навички малювання від руки і мати достатні знання в живописі і мистецтві. Довірити своє житло в руки маловідомого фахівця поспішає не кожен, а послуги професіонала коштують пристойних грошей. Єдиний вихід з такої ситуації - зайнятися облаштуванням своєї "фортеці" самостійно. Як обставити квартиру або будинок без допомоги професійного дизайнера інтер'єру - далі в статті.

Поради з облаштування житла своїми силами

Обставити будинок - завдання трудомістке і відповідальне, проте здійсненне. Створити красивий і стильний інтер'єр під силу навіть тим, хто ніколи не стикався з цим питанням. Пропонуємо ознайомитися з трьома вірними способами, котрі допоможуть підібрати самостійно меблі для дому. Адже насправді це не так складно, як вам здається, і для цього зовсім не обов'язково розбиратися у всіх новомодних тенденціях.

Спосіб перший

Якщо у вас немає спеціальних навичок з облаштування житла і відсутня матеріальна можливість найняти професіонала, радимо підійти до питання меблювання комплексно. Купити готовий комплект меблів для вітальні (спальні, їдальні, кухні, вітальні, дитячої) - безпрограшний варіант в тому випадку, якщо немає художнього смаку і бажання займатися поєднанням окремих елементів меблевої обстановки. Повний набір меблів, витриманий в одній колірній гамі і стилі, буде виглядати бездоганно і професійно. Для завершення інтер'єру досить підібрати відповідні світильники і додаткові елементи декору. І тоді вже не відрізниш, самі ви обирали усі "комплектуючі" або концепцію вам розробляв якийсь іменитий дизайнер.

Корисна порада від дизайнера-інтер'єру Наталії Полякової, https://polyakova.biz:

Якщо ви вирішили самі оформити інтер'єр вашої квартири, то найпростіший спосіб - це знайти на сайтах дизайнерів інтер'єр, який вам сподобався, і адаптувати під своє приміщення і свій бюджет. Звертайте увагу на поєднання кольорів вподобаних вам робіт, а також враховуйте, в яких пропорціях переважають ті чи інші кольори. Наприклад, якщо тканина дивана сірого кольору, продовжите цю лінію і замовте в сірих відтінках штори, килим та інші аксесуари. Більше читайте тут:

Спосіб другий

Прихильникам контрасту або змішаного стилю варто більш відповідально підійти до питання меблювання. Купуючи меблі різного стилістичного напряму, переконайтеся, що всі елементи підходять один до одного за кольором і розміром. При необхідності додайте деякі штрихи, які б служили об'єднуючою рисою. Що стосується контрастності меблів, уникайте скупчення одного кольору. Вироби контрастного кольору, що доповнює, слід розставляти в розкид. Полиці, шафи, серванти - по кутах, стільці - через один, яскравий контрастний диван - в центр кімнати.

Спосіб третій

Ще простіше меблювання - заміщення. Підходить для тих, хто прагне відійти від наявних стандартів, проте боїться експериментувати. Спосіб заміщення полягає в підборі однотипних меблів, де один елемент замінюється яскравим, більш контрастним. Такий підхід допоможе відтворити центр приміщення. Яскравий диван, незвичайна шафа, старовинне крісло, скриня або сервант, велике настінне дзеркало відмінно підійдуть для таких цілей.

Не бійтеся експериментувати, щось міняти, замінювати, доповнювати. Неважлива думка інших. Найголовніше, щоб подобалося вам, адже ваш будинок - це ваша фортеця.

Наступна публікація