Як вибрати настільну лампу

Дата публікації
Перегляди
501
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як вибрати настільну лампу

Настільні світильники - це дуже важливий елемент будь-якого інтер'єру, він несе в собі як декоративну, так і практичну функцію, доповнюючи загальний стиль приміщення і допомагаючи при цьому в роботі або відпочинку.

Настільна лампа доречна як джерело освітлення біля ліжка, вона може висвітлювати шкільний робочий стіл, комп'ютерний або журнальний столик. Найчастіше вона є практичною і статусною деталлю інтер'єру на столі бізнесмена.

Купити настільну лампу сьогодні не складає труднощів - десятки і сотні пропозицій на будь-який смак і гаманець від звичайних і онлайн магазинів можуть увігнати в ступор будь-якого. Вибирати даний аксесуар слід виходячи з його призначення, а як - ми і постараємося розібратися.

Настільна лампа для учня

Такий тип лампи повинен відповідати вимогам безпеки і зручності в повсякденному застосуванні. Одним з кращих варіантів тут виступає лампа з гнучкою ніжкою (яка обертається в 3-х площинах), що прикріплюється до столу спеціальним затиском. Переважно обирають лампи з непрозорим плафоном з відбивачем для того, щоб отримати пряме і трохи розсіяне світло.

Лампочку в самому світильнику краще вибрати світлодіодну або стандартну (розжарювання) для отримання більш природного світла. У таких світильниках найчастіше вбудовуються диммери, що дозволяють варіювати потужність лампи для більш зручного і практичного освітлення вашого столу.

Розташовуватися світильник повинен зліва від правші і, відповідно, праворуч, якщо ви пишете лівою рукою, при цьому світло не повинно йти безпосередньо в очі. Для комфортної роботи не обов'язково використовувати яскраві джерела світла, досить лампочок не більше 60W.

Світильники для спальної кімнати

Спальна кімната асоціюється, перш за все, саме з відпочинком, тому в ній доречно неяскраве і розсіяне світло. Основне призначення світильника - джерело освітлення для читання та нічник, при цьому бажано, щоб він висвітлював невеликий простір і не світив в очі вашим близьким людям вночі.

Лампа, розташована біля ліжка, повинна мати непрозорий абажур або плафон матового типу, що практично не пропускає світло. Її розташування по висоті має бути трохи вище рівня ліжка, а дизайн відповідати загальному стилю оформлення вашого інтер'єру.

Сьогодні багато магазинів пропонують купити колекції світильників, виконані в одному загальному стилі, в які можуть входити:

• стельові люстри з плафонами;

• настінні бра;

• абажурні лампи;

• торшери.

Купуючи такий набір, ви отримаєте прекрасне поєднання всіх джерел світла в вашому приміщенні.

Настільний світильник для письмового столу

Рекомендації по вибору такого світильника подібні з вимогами, що пред'являються до лампи для школяра. Основна умова - лампа не повинна світити в очі і максимально ефективно висвітлювати робочий простір. Така настільна лампа підбирається, виходячи з габаритів її користувача, розмірів робочої поверхні і висоті столу.

Важливо відповідати іміджу, адже солідній людині не личить мати на столі недорогий світильник з Китаю. Більш доречним буде лампа, виготовлена з натуральних матеріалів (камінь, скло, фарфор, кришталь, дерево), яка оснащується розсіювачем світла і має тканинний, замшевий або шкіряний абажур.

Дата публікації
Перегляди
501
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація