Як вибрати настільну лампу в 2020 році

Дата публікації
Перегляди
278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як вибрати настільну лампу в 2020 році

Стіл керівника великої компанії і парта молодшого школяра - що об'єднує ці два, таких різних, робочих місця? Крім призначення - виконання самої важливою і актуальною роботи, у них є ще один схожий елемент - настільна лампа. Без цього приладу і вчитися, і працювати з документами буде складно.

Сучасні настільні світильники представлені в продажу в широкому асортименті. Це дорогі і бюджетні моделі різних кольорів, розмірів, форм, що працюють завдяки різним технологічним рішенням. Який краще вибрати?

У 2020 році основним трендом при виборі предметів домашнього вжитку стала лаконічність. Прості зовні і конструкційно прилади, економічні та довговічні, не потребують ніяких втручань в роботу, зі строгим дизайном - саме ці світильники найчастіше купують споживачі. Вони інтуїтивно зрозумілі в експлуатації, дозволяють скоротити витрати на оплату комунальних рахунків, гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр. При цьому - безпечні, не випромінюють шкідливих для здоров'я променів, не виділяють в атмосферу токсичні речовини. Йдеться про світлодіодних настільних лампах - світильниках нового покоління.

Як вибрати настільний світильник на світлодіодах

При виборі настільної лампи зверніть увагу на наступні важливі характеристики:

  • форма плафона;
  • матеріал для виготовлення корпусу;
  • колір корпусу;
  • можливість регулювання;
  • тип управління;
  • параметри світла.

Не варто купувати химерні за формою вироби - вони будуть відволікати увагу, особливо, якщо лампа купується для дитини. А на столі дорослого такий прилад буде виглядати безглуздо. Віддайте перевагу строгим і лаконічним формам, простим конфігурацій. Плафон, покликаний спрямовувати і концентрувати світло, найкраще впорається з поставленим завданням, якщо його форма буде круглою, конусоподібної, купольної.

Світлодіодні світильники не дуже нагріваються, тому для виготовлення корпусу може бути використаний пластик. Солідно виглядають прилади з металевим корпусом. Елегантно - скляні вироби. Зверніть увагу - плафон не повинен бути прозорим, інакше промені світла будуть потрапляти безпосередньо в обличчя людини за столом.

При виборі кольору віддайте перевагу квітам, які не будуть відволікати від роботи. налаштувати на правильный лад допоможуть відтінки сірого, блакитного, зеленого. Завжди актуальні чорний і білий.

Найбільш практичні світильники з можливістю регулювання корпусу і параметрів світла. Таку лампу можна підлаштувати під потреби працюючого за столом людини, змінити висоту абажура, силу і напрям світлового потоку, яскравість. Подібні моделі можна використовувати і для роботи, і як нічник.

Настільні лампи можуть бути сенсорними, управлятися натисканням однієї або декількох клавіш, важелем або іншими елементами. Вибирайте ту модель, яка буде зручна в експлуатації. з урахуванням особливостей використання вибирають і параметри світла. Для роботи краще купити джерела холодного освітлення, для дитячих ігор - лампи з теплим світлом.

Настільні лампи на світлодіодах - це практичне і стильне рішення. Вони різноманітні і виконані на будь-який смак - вивчіть пропозиції докладніше на сайті https://evrosvet.com.ua/.

 

Дата публікації
Перегляди
278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація