Як вибрати професійну команду з ландшафтного дизайну

Як вибрати професійну команду з ландшафтного дизайну

Фото: www.flickr.com/arxip com

Переглянувши сотні картинок з інтернету та безліч фото в тематичних виданнях з красивими пейзажами, хочеться швидше реалізувати свої мрії про ідеальну присадибну ділянку в реальність.

Ось лише як і з чого почати? Закупити необхідний інвентар, підкотити рукава і почати самім реалізацію, чи звернутися до професіоналів ландшафтної справи? У будь-якому випадку Вам слід пам'ятати, що ландшафтний дизайн - це складний комплексний процес, який триває навіть через роки після здійснення основних робіт. Адже рослини не зупиняються в рості десятиліттями.

Добре, якщо ви володієте не тільки гарним смаком, але і спеціальними знаннями в області дендрології, вмієте користуватися необхідною технікою та знаєте як правильно підібрати рослини, які відповідають кліматичній зоні та ґрунту Вашої ділянки.

Проте, задля економії часу та коштів краще звернутись до професіоналів своєї справи, таких як компанія «Магія саду» за посиланням Ландшафтний дизайн. Ландшафтні компанії виконують повний комплекс послуг і надають гарантію на виконані роботи .

При виборі ландшафтного дизайнера та самої компанії варто звернути увагу на рекомендації, відгуки реальних замовників, переглянути портфоліо, виїхати, по можливості, на ділянки, які вони позиціонують як свої найкращі роботи. При зустрічі з дизайнером, з'ясуйте, чи працює дана людина в обраній вами стилістиці, який досвід роботи має в сфері. Оцініть на скільки чітко і доступно спеціаліст доносить свої думки. Якщо дизайнер презентує свій проект у вигляді 3D візуалізації, Вам буде значно легше зрозуміти, що Вам пропонують і прийняти рішення по затвердженню його ідей щодо своєї ділянки. Хороший спеціаліст прийме до уваги Ваші побажання і аргументовано пояснить, якщо вони неприйнятні для Вашої ділянки. Ландшафтний дизайнер завжди прагне поєднати красу з практичністю. Його досвід допоможе зробити ідеальний індивідуальний проект ландшафтного дизайну саме для Вашої ділянки.

Обов’язково поцікавтесь списком послуг, укомплектованістю штату спеціалістів компанії, ознайомтесь з договором надання ландшафтних послуг. Це дозволить чітко визначити зони відповідальності, порядок взаєморозрахунків, терміни виконання робіт.

Звернувшись до компанії «Магія саду», Вам не доведеться залучати додатково спеціалістів для проведення супутніх робіт, так як ми повністю відповідаємо за весь процес і спектр робіт, починаючи з проектування, завершуючи процесом висадки рослин та створення газону. Ми завжди намагаємося створювати сади з мінімальним доглядом. Якщо забажає клієнт, ми будемо доглядати за Вашим садом після завершення робіт або надавати консультації по догляду за рослинами. На сайті https://landshaft-design.kiev.ua Ви маєте можливість більш детально познайомитись з нами, оцінити список послуг, а також просто отримати натхнення, переглянувши наші фотоальбоми з реалізованими та проектними роботами.

Наступна публікація