Як вибрати сухий корм для собаки

Як вибрати сухий корм для собаки

Збалансоване харчування — основа гарного самопочуття і здоров'я тварин.

Домашні тварини стають членами сім'ї, улюбленими вихованцями, вірними друзями. За турботу вони платять любов'ю і прихильністю. Борг хорошого господаря — піклуватися про своїх домашніх улюбленців. Збалансоване харчування — основа гарного самопочуття і здоров'я тварин. Якщо ви вирішили годувати собаку сухим кормом, його необхідно правильно вибрати. Величезний асортимент сухого корму для собак різних виробників пропонує зоологічний інтернет-магазин My-zoo. Вибір корму є непростим завданням, не кожен може сподобатися вашій собаці, тож можливо, доведеться спробувати декілька варіантів.

Вибираючи сухий корм для собаки, візьміть до уваги такі критерії:

·      виробник: перевага віддається відомим брендам, які давно і добре зарекомендували себе на ринку;

·      клас і склад корму: більш корисними і поживними вважаються корми з переважним вмістом м'яса, найбільш якісними, але й дорогими є корми преміум-класу, корми економ-класу складаються в основному зі злакових, як м'ясо в них часто використовуються залишки від виробництва більш якісних кормів і субпродукти;

·      вік собаки: корми для цуценят, юніорів, дорослих собак і старіючих собак розрізняють за складом і поживною цінністю;

·      рухливість собаки: для собак-спортсменів або просто активних собак існують спеціальні корми;

·     стан здоров'я собаки: існують корми для повсякденного годування, лікувальні корми і спеціальні корми для вихованців з якимись проблемами.

Як визначити, чи підходить корм собаці

При застосуванні нового корму необхідно поспостерігати за реакцією собаки. Особливо потрібно звернути увагу на стан шлунка, відсутність розладів, алергічні реакції (наприклад, у вигляді сверблячки), стан вовни собаки. У кормах економ-класу деяких марок можуть міститися барвники, консерванти і підсилювачі смаку, на які у собак може бути індивідуальна непереносимість.

Крім того, корми з низьким вмістом м'яса менш поживні, тобто для того, щоб собака наїлася, потрібно дати більшу кількість такого корму, що ставить під сумнів його економність.

Купити корм для собак легко в інтернет-магазині My zoo. Для зручності вибору в меню сайту корми зручно розділені за видами, віком собак і призначенням. У магазині пропонується зручна система розрахунків і доставки. Також регулярно проводяться різні акції, які стануть додатковою економією і подарунком вашому вихованцеві.

Наступна публікація