Як використовувати світлодіодні стрічки в дизайні інтер'єру?

Як використовувати світлодіодні стрічки в дизайні інтер'єру?

Світлодіодні стрічки використовуються як для створення оригінальної підсвічування в кімнаті, так і для ефективного, але економічного освітлення приміщення.

Вони легкі в монтажі, довговічні, практично не нагріваються і споживають мінімум електроенергії навіть при цілодобовій роботі. За рахунок великої кількості квітів і варіантів конструкції вони можуть застосовуватися для вирішення безлічі інтер'єрних завдань.

Зокрема, із використанням світлодіодної стрічки легко зробити підсвічування, яка дозволить візуально збільшити приміщення або розбити його на функціональні зони. З її допомогою можна виконати м'яке підсвічування стелі, виділити арки, ненав'язливо освітити картини і дзеркала, створивши світлове пляма ззаду. Купити світлодіодні стрічки можна і для функціонального освітлення робочої поверхні на кухні або для створення неяскравого "нічного" світла. В цілому, варіантів можливого застосування таких стрічок - безліч, що відкриває великий простір для творчості: всього кілька світлових акцентів можуть кардинально змінити на краще зовнішній вигляд приміщення.

Замовити світлодіодні стрічки можна в магазині http://svetlini.com.ua зручно:

  • величезний асортимент квітів і конструкцій стрічок, тому ви точно знайдете те, що шукайте;
  • гарантія на стрічки до 18 місяців, завдяки чому ви можете не хвилюватися про їх надійності та довговічності;
  • демократичні ціни, за рахунок чого ваші світлотехнічні експерименти практично не вплинуть на ваш бюджет.

Крім того, продаж світлодіодних стрічок та інших типів світлодіодних світильників, а також їх монтаж - це основна сфера діяльності компанії, більше ніж 8 років. Тому тут ви отримаєте грамотну консультацію по будь-яких питань і, звичайно ж, професійну допомогу щодо підбору оптимального продукту під ваші завдання.

Наступна публікація