Як випускники українських шкіл можуть вступити у польський ВНЗ без посередників

Як випускники  українських шкіл можуть вступити у польський ВНЗ без посередників

Питання "Куди йти вчитися" після отримання омріяного (чи оплаканого) атестату про  закінчення школи на початку літа найбільш актуальне серед випускників, абітурієнтів та їхніх батьків.

Адже на даному етапі, коли вже все готово для подання пакету документів до вузів, питання про вибір професії  зазвичай закрите. А от про вибір університету, коледжу чи інституту може залишатися відкритим аж до періоду подання оригіналів документів для зарахування на денну (чи заочну) форму навчання. Тому, поки ще є можливість вибрати саме "свій" ВНЗ, зі стін якого кожен випускник через кілька років зможе гордо вийти з дипломом у руках і побудувати успішну кар’єру. Обрати такий навчальний заклад, який допоможе побудувати стійкий міст в омріяне майбутнє, стати справжнім асом у своїй справі і гордо носити звання випускника цього закладу.      

Саме для того, аби максимально полегшити пошук вищого навчального закладу в Україні та закордоном, було створено наш онлайн-довідник kudapostupat.ua. Це найбільш повна інтернет-платформа, на які зібрано рейтинг найкращих ВНЗ України та Європи, а також корисну інформацію для вступників, поради, актуальні новини та інструкції, як вступити у будь-який європейський вуз без посередників. Саме так, ми маємо всю необхідну інформацію для вступу до шкіл, коледжів і університетів Польщі, Австрії, Чехії, Німеччини, Франції, Англії, Португалії, Італії, Іспанії та ін.

На нашому сайті представлено рейтинг, який включає 5746 вищих навчальних закладів з різними напрямками навчання, формами власності, рівнями акредитації, місцезнаходженням та підпорядкуванням. Але найприємніше для усіх випускників, абітурієнтів, їх батьків, та тих, хто бажає здобувати якісну освіту в найкращих ВНЗ України та Європи – це можливість зв’язатися з представниками усіх цих закладів без посередників. Тобто ми надаємо усім бажаючим вичерпну інформацію для успішного  вступу до навчального закладу вашої мрії у Польщі, незалежно від того, які умови для вступу він висуває.

Надаємо коротку інструкцію про те,  як вступити у польський "виш" без посередників. Більш докладно ви можете прочитати на нашому сайті kudapostupat.ua.

Дана інструкція актуальна для тих, хто уже обрав навчальний заклад і спеціальність, на якій планує  навчатись.

1.      Перевірка. На цьому етапі важливо лише перевірити надійність обраного ВНЗ у Польщі, щоб навчання було надійним, а отриманий диплом не був простим клаптиком пластику чи картону. Тобто, при вступі на різні спеціальності польських коледжів та університетів самостійно, варто обирати лише перевірені заклади, які мать хороший рейтинг і функціонують не один рік.  

2.      Заповнення анкети. Польські ВНЗ мають офіційні сайти, на яких розміщують анкети та формуляри заяв для вступу. Саме із заповнення таких даних необхідно розпочинати весь процес. Також на сайті необхідно розшукати контактні номери телефонів, Skype, адресу ел.пошти. Особливо варто звернути увагу на контакти співробітників закладу, які володіють зрозумілою для вас мовою (українська, англійська або російська). У більшості престижних вузів у відділі рекрутації повинен бути хоча б один співробітник, який володіє потрібною для вас іноземною мовою.

3.      Підготовка та відправка документів. На сайті закладу повинні бути опубліковані списки документів, обов’язкових для вступу. Тому необхідно зібрати відскановані копії, заповнену анкету чи заявку і відправити на адресу закладу. Після цього  необхідно дочекатись відповіді, що документи прийнято до розгляду.

4.      Оплата навчання та підтвердження про зарахування. Після сплати необхідної суми для навчання у польському вузі, необхідно надіслати квитанції про це у відділ рекрутації. Лише після таких дій ви зможете отримати остаточне підтвердження про зарахування.

5.      Як виїхати на навчання до Польщі. Крім питання, як поступити без посередників у польський вуз, потрібно ще знати, як потрапити до самої країни. Підставою для відкриття студентської візи є оригінал рішення про зарахування у польський ВНЗ.

6.      Підготовка оригіналів документів, переклад та легалізація.

Більш детально про всі етапи вступу у польський виш без посередників, дізнайтеся на нашому сайті.

Також ми надаємо найбільш актуальну інформацію про сучасний ринок праці, тенденції на найближчі роки, підкажемо перспективні професії, які будуть користуватись популярністю зовсім скоро, хоча на даний час не виглядають перспективними. Наша платформа Куди Поступати – це не звичайний сайт з рейтингами і навчальних закладів, чи каталогом університетів. Це повноцінний довідник міжнародного рівня, який надає усю необхідну інформацію для прийняття правильного рішення. А саме:

1.      Зручна система пошуку, для отримання необхідної інформації достатньо виконати кілька простих рухів.

2.      Можливість переглянути рейтинги ВНЗ України та Європи, та отримати всі необхідні данні трьома мовами.

3.      Надаємо всю важливу інформацію для встановлення активної комунікації між вступниками та навчальними закладами. Місцезнаходження ВНЗ не має при цьому ніякого значення. Усі бажаючі вступити у престижні навчальні заклади Польщі мають можливість зробити це, отримавши всю необхідну інформацію на нашому сайті.

4.      Постійно працюємо над оновленням інформації, для того щоб надавати лише актуальні та достовірні новини, контактні данні, рекомендації для випускників, абітурієнтів та майбутніх студентів.

Чому варто шукати навчальні заклади на нашому сайті? Все дуже просто. Ми надаємо лише актуальні данні, які ви не зможете знайти на жодному іншому сайті в країні. Для прикладу, лише ми підготували інформацію про університети Польщі, які не мають дозволу на проведення наукової та дослідницької роботи, ВНЗ з вичерпаною ліцензією, та ті заклади, які підлягають ліквідації. Також надаємо найсвіжішу інформацію про ТОП найкращих шкіл, коледжів та університетів Польщі, яка стала доступна лише з 29 травня цього року. У рейтингу перелічені найкращі навчальні установи в залежності від напрямків навчання, спеціалізації та форм власності, рейтинги  по типам університетів та оцінки від експертів за різними критеріями.

Для того, щоб зробити правильний вибір, достатньо поставити перед собою ціль і скористатись нашим онлайн-довідником. Не нехтуйте можливістю уже сьогодні отримати свій квиток  в успішне та достойне майбутнє.

Наступна публікація