Як заробити на друці

Дата публікації
Перегляди
60
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як заробити на друці

Заробляти на специфічних товарах, що мають невеликий сегмент цільової аудиторії можна, але в умовах кризи краще розглянути варіант простіший і надійніший.

Ми пропонуємо бізнес-ідеї, які є актуальними в містах з різною кількістю населення і для потенційних покупців практично з будь-яким рівнем прибутку. Ви можете заробляти на друці: створенні ксерокопій, перенесенні зображень на футболки, кепки, кружки, виготовленні матеріалів для промоакцій і рекламних кампаній.

У чому плюс?

Для старту вам не потрібно мати великий бюджет, купувати акциз або отримувати спеціальний дозвіл.

Вам не доведеться шукати співробітників, які мають вузькоспеціальну освіту або досвід роботи на певній посаді.

Ви будете пропонувати затребуваний товар — ксерокопії документів, текстові файли, навчання, рукоділля, електронні квитки, схеми проїзду та інші матеріали.
Вартість таких послуг доступна кожному споживачеві, що значно розширює коло потенційних клієнтів.

Що для цього потрібно?

Універсальним варіантом стане МФП з СБПЧ. Принтер зі скануючим модулем також можна використовувати в якості копіра. Від допустимого розміру краплі в системі принтера залежить вид чорнил, які ви можете використовувати. Вибирайте моделі, які передбачають друк сублімаційними фарбами, щоб переносити зображення не тільки на папір, а й на різні предмети.

МФП і принтери з СБПЧ продаються в інтернет-магазині https://www.inksystem.biz/all-in-one-ciss/epson/. Компанія вийшла на ринок в 2006 році, співпрацює безпосередньо з виробниками друкуючих пристроїв і пропонує товари з гарантією. До ДП часто в комплекті пропонується безкоштовна СБПЧ і набір чорнил.

Що це вам дасть?

За допомогою МФП ви можете друкувати, копіювати і сканувати файли в комерційних цілях. Такі послуги популярні серед школярів, студентів, людей, які часто працюють з друкованими матеріалами.

Ви можете друкувати і продавати матеріали для квілінгу, рукоділля, різних видів творчості. Це також можуть бути популярні розмальовки-антистрес, схеми для в’язання, матеріали для дитячого розвитку.

За допомогою термопресса ви можете переносити зображення на сумки, брелоки, посуд, різні сувеніри. Сьогодні користується попитом друк продукції фірмового стилю компанії в оптових обсягах.

Дизайнери часто використовують ДП для друку своїх робіт: авторських закладок, наклейок, блокнотів, списків справ, розкладів. Зараз рентабельно випускати предмети з авторськими малюнками.

Чому потрібно вибирати моделі з СНПЧ?

Система безперебійної подачі чорнил у поєднанні зі сумісними фарбами дозволить вам в 20-30 разів знизити собівартість відбитка і збільшити рівень прибутку. Одну і ту ж систему можна використовувати з різними видами чорнил. Вона не скорочує термін служби ДП, не знижує швидкість друку і не створює додаткового навантаження на механізм принтера. Вона підтримує постійний рівень тиску, що, навпаки, подовжує термін експлуатації друкуючої голівки.

Вибирайте МФП з СНПЧ, щоб заробляти з мінімальними вкладеннями в цікавій сфері.

Дата публікації
Перегляди
60
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація