Як економити на покупках?

Як економити на покупках?

Фото: ТСН.ua

Ніхто не любить прощатися з грошима, особливо, якщо вони не зайві.

Насправді в світі достатньо способів економити значні суми грошей, ні в чому собі не відмовляючи. Просто люди не звертають уваги на деякі "дрібниці". З таких дрібниць, в результаті, і накопичується велика сума заощаджень.

Торгуйтеся

На ринку і на торгових майданчиках, при придбанні в інтернеті у приватних осіб не соромтесь торгуватися. Як правило, продавці-приватники морально готові поступитися значною сумою наполегливому покупцеві, так чому б цим не скористатися? Не поспішайте купувати товар у непоступливого продавця. Можливо, він просто намагається зависити ціну.

Слідкуйте за акціями

Найчастіше акції в торгових точках - не більше, ніж красива обгортка. А вміст (в нашому випадку - вартість) - залишаються без змін. Просто магазини спочатку штучно накручують вартість товарів, а потім перекреслюють її, вказуючи на цінниках колишню вартість. Втім, виключення не рідкість - стежте за цінами, і тоді ви можете придбати дійсно акційну продукцію зі знижкою.

Користуйтеся сервісом цін

Magazilla, Е-каталог, Nadavi.com.ua - будь-який з цих сервісів цін допоможе заощадити значні кошти при купівлі будь якого товару. Щоб в цьому переконатися, достатньо перейти на сайт http://m.ua/ та на власні очі побачити, що подібні проекти не рекламують товари, їх виробників або реалізаторів, а допомагають підібрати найвигідніші ціни на найширший асортимент продукції.

Купуйте минулорічне

Мова, звичайно ж, не про продукти харчування та швидкопсувні товари. Багато виробників побутової техніки, електроніки і навіть транспорту щорічно знижують ціни на товари, виготовлені в минулому календарному році. Заощадити можна відчутні гроші - аж до 20-ти відсотків вартості товару. І, повірте, виготовлений в грудні 2016 року ноутбук або фотоапарат в переважній більшості випадків нічим не відрізняється від тієї ж моделі, що зійшла з конвеєра в січні 2017 року. То чи є сенс платити більше?

Відповідь, здається, не потрібна ...

Наступна публікація