Яким буває двох'ярусне ліжко?

Яким буває двох'ярусне ліжко?

В інтернет-магазині Barin великий вибір двоярусних ліжок.

Займаючись облаштуванням квартири, багато хто зіштовхується з дилемою: зручне і просторе спальне місце, або ж максимальна кількість вільних квадратних метрів. Більшість дорослих схиляються до другого варіанту, а замість ліжка купують розкладний диван. Але таке рішення абсолютно непідходить для дітей.

У дитини має бути повноцінне спальне місце. Крім цього у неї ще має залишатися в кімнаті простір для ігор. Батькам доводиться довго і болісно думати, як же розставити предмети. А якщо дітей двоє, то це ще більше проблем. Щоб не жертвувати простором дитячої кімнати, вам потрібне двох'ярусне ліжко. В інтернет-магазині Barin представлено безліч варіацій такого виробу.

Як вибрати?

Для початку дайте чітку відповідь на питання: купуєте гарнітур для одного або для двох, яка площа кімнати? Від цього безпосередньо залежатиме замовлення.

Якщо сім'я велика і простір дуже обмежений, вибирайте класичну модель. Якщо ж простір дозволяє розвернутися або ж ви шукаєте ліжко для однієї дитини, то не скидайте з рахунку двоповерхові меблі. Тут, так як і в стандартному двох'ярусному ліжку, на другому поверсі розташовано спальне місце, а ось на першому може бути:

  • шафа;
  • робочий стіл;
  • гральна зона;
  • диванчик.

Все залежить від потреб. Звичайно ідеальна комбінація — вбудоване робоче місце і невелика система зберігання речей.

Купуючи меблі для дитячої кімнати, постарайтеся трохи відійти від стереотипів. Найголовніше, щоб усі предмети були зручними і безпечними для дитини, а ще не захаращували інтер'єр. І не забувайте звертати увагу на дизайн. Інтернет магазин Barin пропонує настільки широкий асортимент продукції, що кожен маленький клієнт залишиться задоволеним.

Наступна публікація