За що українці обирають METRO: головні переваги мережі гіпермаркетів

За що українці обирають METRO: головні переваги мережі гіпермаркетів

METRO — одна з найбільших і найпопулярніших мереж гіпермаркетів в Україні, в якій щодня здійснюють покупки мільйони українців по всій країні.

МЕТРО є магазинами міжнародного формату з повним циклом обслуговування, які створені за концепцією світової мережі Metro Cash & Carry.

Також в мережі гіпермаркетів працюють професійні сомельє, які допомагають покупцям підбирати необхідні алкогольні напої, продукти харчування для ваших улюблених страв, які ідеально поєднуються між собою. Компанія надає послуги професійного навчання кулінарів, для надання яких задіюються імениті ресторатори і шеф-кухаря України.

Широкий асортимент продукції

На сьогоднішній день каталог гіпермаркетів METRO пропонує понад 60 тисяч найменувань товарів високої якості, на які надаються відповідні сертифікати. На офіційному сайті і в самих гіпермаркетах можна вигідно купити наступні види продукції:

  • завжди тільки свіжі продукти харчування і напівфабрикати для домашнього використання і професійних кухонь;
  • якісний посуд, інструменти та аксесуари для дому, кафе і ресторанів;
  • стильні і довговічні меблі для житла, офісів і закладів громадського харчування;
  • побутову та кухонну техніку;
  • канцелярські принади;
  • іграшки та інші товари для дітей;
  • домашній текстиль, одяг;
  • побутову хімію;
  • засоби по догляду за шкірою, інші продукти для краси і здоров'я;
  • продукцію для чотириногих улюбленців і т. д.

У мережі гіпермаркетів реалізується продукція іменитих українських і зарубіжних виробників, але також МЕТРО пропонує широкий асортимент товарів власних торгових марок: METRO Chef, METRO Professional, ARO, HORECA SELECT, FINE LIFE, RIOBA, Sigma, TARITONG HOUSE.

Якісний сервіс і послуги

Мережа гіпермаркетів METRO намагається задовольняти потреби кожного покупця, використовуючи індивідуальний підхід до обслуговування. Для зручності здійснення роздрібних і оптових покупок можна подати заявку на кур'єрську доставку необхідних товарів по будь-якою адресою в тих містах, де відкриті супермаркети МЕТРО.

Оформити замовлення можна будь-яким зручним способом: за допомогою онлайн-форми на сайті, зателефонувавши менеджерам по телефону. При необхідності можна оформити попереднє замовлення — в такому випадку необхідні продукти будуть доставлені за вказаною адресою в обумовлений день і час. Оплата може здійснюватися як готівкою, так і пластиковою карткою будь-якого українського банку.

Акції та спецпропозиції

Мережа METRO пропонує приватним і комерційним покупцям тільки якісні продукти за найбільш демократичними цінами. Це забезпечується завдяки прямим поставкам із заводів виробників, застосування лояльної і грамотно продуманої політики ціноутворення. Компанія впровадила систему спецпропозицій для постійних і оптових покупців, регулярно проводить розпродажі і акції, завдяки чому можна здійснювати покупки з хорошими знижками на найбільш вигідних умовах.

Наступна публікація