Захищені ноутбуки: ТОП-3 моделі для безпечного зберігання даних Пресреліз

Захищені ноутбуки: ТОП-3 моделі для безпечного зберігання даних

Вони ідентифікують користувача до входу в систему.

Корпоративний або домашній ноутбук може зберігати цінні дані, які не повинні нікуди передаватися. Ми зібрали добірку лептопів, які ідентифікують користувача, перш ніж виконати вхід в систему. 

Acer Swift 3

Компактна модель в тонкому металевому корпусі. Товщина пристрою всього 16,2 мм. Екран вважається оптимальним для виконання офісних завдань і отримав діагональ в 13,5 дюймів. 

Ноутбуки серії Acer Swift 3 підтримують технологію Windows Hello - для входу в систему потрібно відсканувати відбитки пальців. Завдяки сканеру доступ до внутрішніх даних є тільки у людей, які занесені в базу лептопа.

Модель працює на базі просунутого процесора Intel Core 11. Гаджет одним з перших пройшов тестування в рамках програми Intel Evo. Успішне впровадження Evo-платформи - це гарантія стабільно високої швидкості відгуку на команди користувача, миттєвого пробудження, підвищеної автономності та можливості швидкої зарядки. 

Пристрій оснастили вбудованою графікою Intel Iris Xe і швидкісною оперативною пам'яттю DDR4 стандарту. Місткість оперативного сховища - 16 Гб.

Lenovo ThinkPad E-серії

Купити ноутбук з E-серії - рішення для людей, які зайняті в малому або середньому бізнесі. Високий рівень захищеності визначає комерційну спрямованість моделі. Гаджети часто купують в офіси й на підприємства. 

За захист даних відповідає вбудований в кнопку харчування сенсор відбитків пальців. Пристрій також оснастили додатковою інфрачервоною камерою. ІК-камера працює за підтримки технології Glance - датчик зчитує присутність користувача, якщо той відходить, екран автоматично блокується. Лептоп також підтримує функцію Smart Pointer, яка відповідає за підключення і роботу відразу декількох дисплеїв. 

Продуктивність забезпечує процесор AMD Ryzen 7-го покоління. Пристрій оснащений відеокартою Radeon. 

HP ProBook 400

Модель середнього цінового сегмента. Ноутбук в Києві можна забрати за 20-22 тис. грн. Лептоп захищений за допомогою сканера відбитків пальців і IR-камери, яка працює в зв'язці з Windows Hello.

Пристрій важить 1,5 кг. Діагональ екрану залежить від обраної конфігурації - це може бути 13, 15 або 17 дюймів. За високу продуктивність моделі відповідає процесор Intel i7 Kaby Lake Refresh.

Наступна публікація