Пентхауси з басейнами та дворівневі квартири в ЖК "Podil Plaza&Residence"

Дата публікації
Перегляди
39
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пентхауси з басейнами та дворівневі квартири в ЖК "Podil Plaza&Residence"

Сучасний житловий комплекс Podil Plaza & Residence, який розташований за адресою вул. Глибочицька 73-77, в 900 метрах від станції метро Контрактова площа, пропонує нескромні пропозиції для вибагливих.

Житловий комплекс від девелопера-забудовника Статус Груп спроектований на IV секції. Загальна висотність 25 поверхів, кожен з яких висотою 2,8 метрів та з панорамними вікнами на видовищний краєвид Подолу. Цей наймасштабніший комплекс Подільського району пропонує пентхауси на останніх поверхах хмарочоса. Залишаючи за лаштунками таку безцінну перевагу, як комфорте розташування, є безліч інших особливостей. А саме просторий закритий внутрішній двір з охороною (з дорослою та дитячою зоною); повністю облаштована внутрішня інфраструктура (торгово-офісні приміщення, ресторани та кафе, фітнес-клуби, спа-зоною та паркінгом); на останніх поверхах проектанти приготували ласий сюрприз. Це дворівневі пентхауси з басейном!
Площа дворівневих пентхаусів варіюється від 152 м2 до 222 м2 – з панорамними вікнами, та басейном розміром 3 х 6 метрів.

Сьогодні в моді все елітне та оригінальне, категорії "VIP-класу", в тому числі житло – тема пентхаусів цікава з точки зору архітектури, культури та навіть психології. Це не лише показна демонстрація соціального статусу в своїх можливостях. По-перше це зоряне небо, відсутність сусідів зверху, сюрпризів з шумними вечірками (тому що їх влаштовуєте саме ви), та інших неочікувань.

Як на долоні повний видовий "набір": Воздвиженська вулиця, Кудрявський узвіз, Контрактова площа (в доступності 900 метрів), Набережне шосе (майже 2 км), Нижній ті Верхній Вали (з відомим Житнім ринком), Андріївський узвіз (з Андріївською церквою).
Забудовник Статус Груп пропонує такі варіанти пентхаусів, які вразять найсміливішу фантазію, де можливо замовити дизайн з екзотичними рослинами у піднебессі, та обладнати кромку басейну коштовним камінням, скляним дном чи мілкою різнобарвною мозаїкою. Тут буде відсутній лише вертолітний майданчик. Дані пентхауси мають індивідуальне опалення, систему кондиціювання та вентиляції; багато світла (але за бажанням від нього можна сховатися); та недоступність інших поглядів, журналістів.

Проаналізувавши недоліки ринку, девелопер дійшов висновку, що насамперед потрібно врахувати все до дрібниць, тому елітні дворівневі пентхауси з басейном з вільним плануванням – найкращі проектні рішення комплексу Podil Plaza & Residence.

Дата публікації
Перегляди
39
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація