ЖК Podil Plaza & Residence: статусне житло в центрі столиці за конкурентною ціною

ЖК Podil Plaza & Residence: статусне житло в центрі столиці за конкурентною ціною

Житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою пропонує безліч акцій, спецпропозицій

Для кожного покупця важливі певні критерії при виборі квартири в новобудові. ЖК Podil Plaza & Residence задовольнить навіть найвищим вимогам! Ми провели опитування покупців і дізналися, які критерії для них є основними.

Більш, ніж для 80% покупців вирішальними є питання зовнішньої і внутрішньої інфраструктури житлового комплексу. ЖК Podil Plaza & Residence поєднує в собі близькість транспортних вузлів (станції метро, зупинки громадського транспорту, автомобільні дороги) та інфраструктуру для відпочинку. Це значно економить час і робить життя простіше, адже від житлового комплексу без проблем можна дістатися в будь-яку точку Києва. Кінотеатри, фітнес-центри, навчальні заклади, місця для прогулянок на свіжому повітрі - все це зосереджено недалекому від житлового комплексу.

Планування квартири хвилює більше 70% інвесторів! Наш підхід - це комфорт, сучасний стиль і функціональність кожного квадратного метра.

Етап будівництва, можливість розстрочки, акції та спеціальні пропозиції хвилюють більше 50% покупців. У ЖК Podil Plaza & Residence постійно діють різноманітні акційні пропозиції, надаючи можливість придбати квартиру за вигідною ціною. Репутація забудовника "Status Group" дозволяє безбоязно вкладати гроші в об'єкт ще на етапі будівництва. Компанія веде свою діяльність з 2005 року, і за цей час встигла завоювати довіру покупців і стати лідером на ринку України.

Зовнішній вигляд об'єкта стане вирішальним для 45% покупців. Вкладаючи гроші в нерухомість, люди хочуть отримати об'єкт, що задовольняє їх візуальні переваги. Житловий комплекс на Подолі відноситься до нерухомості бізнес-класу, і це читається в усьому: величні колони Центральної секції, досконалі форми і гармонійне поєднання кольорів. Це нерухомість для тих, хто цінує себе і прагне отримати краще.

Критерій ціни за квадратний метр, який є найголовнішим при виборі, ми навмисно залишили наостанок. Але і тут ЖК Podil Plaza & Residence завоювала позицію лідера серед конкурентів.

У своєму ціновому сегменті житлової комплекс пропонує набагато більше переваг, ніж інші. Зручний багаторівневий паркінг, сучасні дитячі та спортивні майданчики, ландшафтний дизайн, бездоганна панорама з вікна, безліч торгово-офісних приміщень, кафе і ресторанів, спортзали і фітнес-студії - це і не тільки пропонує ЖК Podil Plaza & Residence.

Стати власником сучасного статусного житла в історичному центрі столиці!

Наступна публікація