ЖК Рів'єра: затишний житловий комплекс з пляжем посеред величезного мегаполісу

ЖК Рів'єра: затишний житловий комплекс з пляжем посеред величезного мегаполісу

Один з основних критеріїв при виборі ідеальної квартири для життя - це район, де знаходиться житло. Більшості покупців нерухомості хочеться, щоб він був перспективним, молодим, динамічним, з розвиненою інфраструктурою, але при цьому з затишними дворами, неподалік від води, з чудовими місцями для прогулянок.

Житловий комплекс "Рів'єра" знаходиться в динамічному районі столиці "Осокорки" і пропонує безліч перспектив для життя. 

ЖК "Рів'єра"  - оазис посеред величезного міста! Основні переваги житлового комплексу: п'ятихвилинна доступність до метро, власна набережна затоки Дніпра і пляж в 350 м, двір без машин, дитячий садок в пішої доступності. 

А ось на Осокорках, де розташовується житловий комплекс,  відчувається масштаб мегаполісу. Молодий район на лівому березі Дніпра розвивається величезними темпами, радуючи око вражаючими урбаністичними пейзажами, широкими магістралями, транспортними розв'язками, безліччю магазинів і торгових центрів. Забудова Осокорків почалася в 1990-х роках, і з тих пір цю частину столиці не впізнати! Велика частина забудови - це багатоповерхові будівлі, яких з кожним роком стає все більше.

Люди віддають перевагу цьому місцю за розвинену інфраструктуру і можливість поєднувати роботу і відпочинок недалеко від місця проживання. Недорога комерційна нерухомість підштовхує відкривати тут бізнес і дати українцям нові місця роботи, а відносно невисока вартість житла приваблює молоді сім'ї. Осокорки удосконалюються з кожним роком, у району величезний потенціал. Нові школи, дитячі садки, медичні та розвиваючі центри, масштабні ТЦ і заклади з гарною кухнею - тут є все для комфортного життя. 

У затишному ЖК "Рів'єра" вже здані дві черги будівництва - сотні сімей вже оцінили переваги цього житлового комплексу. Зараз діє декілька акцій і спеціальних пропозицій на готові квартири.  Розпочато роботи і по третьої черги будівництва ЖК "Рів'єра-3". Цей унікальний проект з комерційною нерухомістю значно поліпшить благоустрій мікрорайону "Осокорки" і дасть людям нові місця роботи. З'являться нові магазини, медичні центри, кафе, фітнес-студії поруч з будинком.

Але найголовніше, що незабаром тут виросте триповерхова початкова школа! Вікна квартир в новому будинку виходять на шикарну впорядковану набережну. Забудовник ЖК "Рів'єра" - лідер будівельного ринку України компанія "STATUS GROUP". Компанія успішно працює з 2005 року. Більш двухстот тисяч квадратних метрів житла, бездоганна якість будівництва, комфорт і впевненість у завтрашньому дні - це "STATUS GROUP"! Місія знайти ідеальний район  - виконана!

Наступна публікація