Зимова Греція: що пропонує туристам країна еллінів?

Зимова Греція: що пропонує туристам країна еллінів?

Фото: Getty Images

Греція — місце не тільки для відпочинку, але і для шопінгу.

Якщо ви шукайте напрямок, куди відправитися відпочивати в зимову пору року, вам обов'язково слід звернути увагу на Грецію. Як заявляють досвідчені туристи, саме восени і взимку сюди можна поїхати за позитивними емоціями, новими враженнями і якісним європейським відпочинком. І нехай купання в морі буде недоступно через штормів і не дуже спекотну погоду, ви все одно залишитеся задоволені.

Зимова Греція, на відміну від країн наших широт, що не постає перед туристами в сніжному одязі, вона не скута морозами і льодом. Взимку цей південний півострів скоріше схожий на нашу осінь, теплу, сонячну, з комфортною температурою 5-15 градусів вище нуля.

Багато гостей країни використовують цю погоду, щоб відвідати пам'ятки без спеки і духоти, які обов'язково супроводжують всі літні місяці. До того ж в не сезон в Греції набагато менше людей, а це означає, що ви не побачите черг, натовпу і шуму. До багатьох місця ви зможете потрапити швидше, спокійно подивитися пам'ятники культури і архітектури, відвідати музеї без великих черг.

Взимку в цю країну їдуть не тільки для відпочинку, але і за покупками. Традиційно з грецьких магазинів везуть те, чим славляться місцеві майстри. До вже відомих провину і оливковій олії давно зарахувати шуби. Хутряні вироби з Греції користуються підвищеним попитом, багато в чому завдяки зниженими цінами і хорошій якості матеріалів. До того ж ряд операторів пропонують тури за покупками на унікальних умовах.

Паломники їдуть до Греції взимку, щоб відвідати дорогі православному віруючому місця - численні храми, монастирі, святині. На території Греції таких святинь дуже багато. До того ж, багато операторів пропонують паломницькі тури до Греції на Різдво чи на дні пам'яті шанованих святих, церковних свят.

Тепла курортна країна не відстає і в плані гірськолижних курортів. В горах Греції працюють кілька популярних гірськолижних баз, які привертають увагу і самих греків, і туристів.

Вирішальним плюсом, звичайно, стає вартість турів в цю країну в період пошукові роботи не сезону. Профільні оператори, як правило, пропонують в зимовий час куди більш вигідні ціни і куди більш привабливі умови для поїздок. Варто відвідати сторінку спеціалізованої фірми, як http://www.mouzenidis-travel.ru/tours, щоб в цьому переконатися. Однак варто пам'ятати, що багато острова на осінь і зиму закриваються, і поїхати ви зможете тільки на землі материкової Греції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація