Що їдять в Європі? Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
88
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що їдять в Європі?

Не секрет, що в багатьох аспектах ми підглядаємо за Європою – мода, рівень життя, культура і, звичайно, фуд-тренди.

Яку їжу їдять в Європі, які фуд-тренди тільки починають приходити до нас і в чому варто взяти приклад із закордону?

1. Рослинний білок

Все більше і більше людей переходять на рослинне харчування, відмовляючись від м'яса і тваринних продуктів. Зернові, проростки, бобові, насіння, соя, водорості – всі ці продукти містять велику кількість білка. Тепер замість стейків і соковитих бургерів можна замовити котлети з нуту, кіноа або суміші гороху, картоплі  та пшениці.

2. Протеїн

Сьогодні протеїн популярний не тільки серед спортсменів. Головний тренд останніх років –стрімке зростання популярності продуктів харчування з підвищеним вмістом протеїну. Раніше на спеціальних білкових дієтах сиділи ті, хто хотів схуднути або набрати м'язову масу, тепер білки додають в саму різну продукцію – від йогуртів до чіпсів.

3. Суміш олії та вершкового масла

Суміші – давно відомий європейцям продукт. Вони стали невід'ємною частиною їх раціону. Суміш рослинно-вершкова підкорила споживачів насамперед низьким рівнем тваринних жирів і холестерину, збагаченістю вітамінами А, D, Е, К і вершковим смаком.

Варто відзначити, що в Європі деякі рослинно-вершкові суміші, збагачені біологічно активними речовинами, коштують навіть дорожче, ніж масло. І європейські споживачі активно купують ці продукти, розуміючи їх цінність і користь для здоров'я.

4. Ніякого глютену

В Європі можна знайти безглютенову версію абсолютно будь-якого продукту. Тренд на ЗСЖ зробив глютен новим ворогом №1, а виробники, які пишуть на своїх продуктах «без глютену», нехай і неусвідомлено, але зміцнили в свідомості думку про його шкоду для здоров'я.

5. Продукти без лактози

У нас безлактозне молоко стало популярним лише кілька  років тому, а от за кордоном цей тренд процвітає вже давно. Крім молока, в Європі можна купити безлактозні йогурти, сири і навіть вершки. А ті, хто зовсім не вживає молочку, обирають альтернативні продукти із сої.

Дата публікації
Перегляди
88
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація