Що роблять в офтальмологічних клініках?

Дата публікації
Перегляди
189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що роблять в офтальмологічних клініках?

Фото: pixabay.com

Діагностичним процедурам приділяється в клініці чимала увага, так як рання діагностика будь-якого захворювання є умовою його більш швидкого та результативного лікування.

Стаття не є медичним посібником, для отримання актуальної і детальної інформації зверніться до кваліфікованого офтальмолога. Не займайтеся самолікуванням.

Як і будь-який інший орган, тим більше такий складний, наші очі схильні до величезного числа недуг. І сучасна медицина всіляко прагне, якщо не вилікувати ці недуги повністю, то хоча б мінімізувати їх наслідки, зберігши пацієнтові зір.

Початковим етапом будь-лікувальної процедури, як і в інших клініках, в офтальмологічних центрах є діагностика. Якщо раніше зір діагностували за допомогою механічних оптичних приладів, то тепер на допомогу фахівцям прийшли комп'ютерні технології. За допомогою діагностичних процедур вдається визначити захворювання, його стадію, виявити відхилення і пошкодження.

Діагностичним процедурам приділяється чимала увага, так як рання діагностика будь-якого захворювання є умовою його більш простого, швидкого, результативного лікування.

Відновлення зору - це також популярна процедура. Методика відновлення залежить, в першу чергу, від того, що було причиною погіршення в роботі органу чуття. Варто відзначити, що в клініках з хорошими лікарями і передовим обладнанням вдається відновити зір більшості пацієнтів, причому в деяких випадках мова йде про повне відновлення.

Тільки для лікування короткозорості і далекозорості в арсеналі у офтальмологів є близько 20 різних методик. Наприклад, лазерна корекція зору, яка найчастіше призначається пацієнтам від 18 до 40 років, в разі успішного результату безболісної операції, дає можливість відмовитися від носіння окулярів і контактних лінз. Однак для того щоб операція пройшла без ускладнень і привела до очікуваних результатів, важливо знайти хорошу клініку.

Також в профільних центрах проводять інші операції. Це може бути хірургія катаракти, лікування глаукоми, лікування кератоконус, лікування птерігіума, зміцнення сітківки і так далі. Навіть якщо захворювання невиліковне, фахівці намагаються відновити зір на максимально тривалий період. Ряд операцій проводиться амбулаторно і безболісно, і пацієнти можуть помітити явні поліпшення вже через кілька годин.

Багато захворювання лікуються не тільки за допомогою прийому медикаментозних препаратів, а й хірургічним шляхом. Ряд хвороб вдається повністю вилікувати або сповільнити їх протягом за рахунок використання новітнього обладнання, включаючи лазери.

Дата публікації
Перегляди
189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація