Сучасне таксі і асортимент додаткових послуг

Сучасне таксі і асортимент додаткових послуг

Сучасне таксі - це широкий асортимент додаткових послуг, про які ви могли не чути. 

Необхідність в таксі може виникнути в багатьох життєвих ситуаціях. Найпоширеніша причина звернення до спеціалізованого сервіс - вам просто потрібно швидко дістатися з пункту А в пункт Б, а їхати на своєму авто або громадському транспорті або занадто довго, або незручно, або неможливо.

На таксі їздять в нічний і вечірній час, коли сісти на метро або автобус складно або неможливо. На таксі їздять в аеропорт і на вокзал в супроводі великої кількості валіз і особистих речей. Нарешті, викликати авто з шашками можна, якщо ви шукайте комфорту і не хочете ділити пасажирське сидіння з чужою людиною.

Варто відзначити, що сучасне таксі - це відносно доступна послуга, яка удосконалює свій сервіс. Так, наприклад, деякі оператори таксопарків вже перейшли на фіксовану і заздалегідь відому клієнту оплату, яка виключає націнки і обман. У ряді великих міст таксі можна викликати за коротким номером, за допомогою спеціального додатку або навіть за допомогою заявки в інтернеті.

Крім того, сучасне таксі - це широкий асортимент додаткових послуг, про які ви могли не чути. Перша з них - можливість замовлення міжміського трансферу. Так, якщо вам потрібно виїхати в інше місто у зручний для вас час, хоч рано вранці, хоч опівночі, якщо ви хочете їхати в гордій самоті або своєю компанією, ви можете замовити таксі по країні. Деякі сервіси пропонують додаткові знижки, якщо вам потрібно їхати на таксі не тільки туди, але і назад. Тарифи на поїздки між містами, як правило, фіксовані.

Ще одна додаткова функція - можливість вибору автомобіля. Якщо немає особливих побажань клієнта, то до нього приїжджає той автомобіль, який знаходиться найближче або який прийняв виклик. Однак за бажанням клієнта йому можуть подати автомобіль представницького класу, автомобіль з кондиціонером, авто з містким і порожнім багажником, універсал, мінівен або навіть мікроавтобус. Вартість замовлення деяких авто при цьому розраховується за підвищеним коефіцієнтом.

Ще одна досить цікава послуга - це послуги кур'єра, які може взяти на себе водій таксі. Якщо вам потрібно щось десь забрати, купити ліки або продукти в магазині, доставити посилку з офісу в офіс, зробити це можна, звернувшись в спеціалізований сервіс таксі. Вартість послуг в цьому випадку може бути, як фіксованою, так і плаваючою.

За матеріалами сайту http://joker-taxi.kiev.ua/.

Наступна публікація